Wpis z mikrobloga

Mam objawy KORONAWIRUSA - dzień 5

Wołam plusujących:
@lukas120, @JbcWykop, @maniac777, @chojrak131, @PorabanaLwica, @mrdominiks, @antekgun, @mkwiatek, @wacetob, @Lygrys, @krettinio, @CebulaZjadliwa, @MlodyDziadzioSpamer, @plakplak99, @MrWahacz, @fasttaker, @qweq, @malodobry, @espu, @QWERTYPOL, @MaareeX, @vrtistry, @Sephirionn, @Ikeafamily, @zarobiona, @Donmenello, @shogu, @dabusiaaa, @meinigel, @Lucius, @Ba8ka, @czerwonapapryka, @Siejczan-kebabianu, @szymoker, @Sweetxxxheart, @mannoroth, @Przedmaranczowy_nick, @samjesteszajety, @Relanium_9669, @zaremix, @pitrah606, @niewrazliwy, @JimekMMA, @Pettev, @karolina955, @Druh_Boruch, @Sigismund_Dijkstra, @adee86, @krzyho, @justixx, @hurts, @yourij, @NadiaBelgium, @k__g, @na_pewno_nie_bordo, @lapovsky, @repulsive, @cocolino_exclusive, @namuzowywanie, @Hrabia_Cziperek, @Kafarov, @russo

Dziś dzień zaczął się od szklanki wody i powąchania kawy. Dalej nie czuję nic chociaż mam wrażenie, że czuję różnicę między zapachem powietrza a zapachem kawy, ale z zamkniętymi oczami nie potrafiłbym odróżnić czosnku od kawy. Po wczorajszej burzy odnośnie mojego samotnego spaceru do lasu dzisiaj postanowiłem pozostać w domu i zadowolić część z Was (pewnie i za to mi się dostanie, bo co można innego robić jak pisać dogryzające komentarze?). Moje wpisy mają na celu trochę zbadać środowisko i zobaczyć czy ludzie potrafią w obliczu totalnych zmian na Ziemi chociaż trochę się zatrzymać i przemyśleć swoje życie. Mam świadomość, że każdy głupi komentarz pochodzi od nastolatków, którzy nie odnaleźli jeszcze siebie w tym życiu i nie wiedzą co mają robić. Jeżeli się mylę i jest tu ktoś dorosły piszący taki komentarz to serdecznie współczuję i wysyłam strumień miłości i pozytywnej energii.
Czy wirus w ogóle istnieje?
Rok temu w tym samym okresie przechodziłem poważną grypę gdzie nie potrafiłem wstać z łóżka (ból mięśni, płytki oddech, ból głowy, kaszel) i nikt nie pomyślał, żeby pozamykać wszystkich w domu, a chorowali prawie wszyscy moi znajomi z takimi samymi objawami. Na chwilę obecną przechodzę to łagodnie, ale zobaczymy co przyniosą przyszłe dni.
Jutro powinienem wrócić do pracy, ale pozostanę w domu wg zaleceń lekarza. Czeka mnie tydzień siedzenia w domu bez dochodu, chyba, że wezmę urlop wypoczynkowy. W Norwegii lekarze zalecają jazdę na rowerze, gdybym mieszkał w Norwegii to nie było by hejtu na Wykop.pl?

Plusujących zawołam jutro jak sytuacja się rozwija i kiedy wyzdrowieję. Jak nie wyzdrowieję to nie dam znać, sorry.

PS
@Druh_Boruch - miałem przyjemność spędzić parę miłych chwil z Druhem Boruchem, ale czy to Ty? ;)
karysznysz-onesznysz - Mam objawy KORONAWIRUSA - dzień 5

Wołam plusujących:
 @luk...

źródło: comment_1586787315xGuVIatCrYi7v8niMcQtue.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@karysznysz-onesznysz imho jak wiesz że masz koronę to lepiej siedziec w domu. A samotny spacer trzeba się wybrać, trzeba przejść po klatce otworzyć drzwi na korytarz nacisnąć przycisk w windzie itp. no chyba że mieszkasz na #!$%@? to wtedy mniejsze ryzyko że gdzieś zostawisz patogen na który ktoś się natknie
  • Odpowiedz
Nie panikuj, też przechodziłem przez objawy. Gorączka 38-39 zaczęła się 26.03, dzień później straciłem całkowicie węch. Na języku tylko podstawowe smaki. Ciagle bóle głowy, stawów, ścięgien, oczu. Światłowstręt. W zasadzie pierwsze 3-4 dni przespałem. W okolicach 6 dnia temperatura zaczęła spadać i pojawił się ucisk w zatokach, który czuję do dzisiaj. Co rano mi coś zalega i musze odkaszlnąć od czasu do czasu. Węch zaczął powoli wracać na niektóre rzeczy w okolicach
  • Odpowiedz
@karysznysz-onesznysz z punktu widzenia rozsądku nie widzę nic złego. Nie wiem jak z punktu widzenia epidemiologicznego bo się na tym nie znam czy np jak sobie kaszlnales na krzaczek to ktoś sobie z niego zerwie listek z korona. Jak do tego miałeś maskę, rękawiczki to imho lepiej tak niż uciekać z kwarantanny do nocnego po wino
  • Odpowiedz
@karysznysz-onesznysz: Możemy dyskutować na ile słuszne są zakazy dla całej populacji, ale jeśli masz objawy pasujące do covida, to wychodzenie z domu to jest strajna głupota i nieodpowiedzialność i tak, nawet jeśli niczego nie dotykasz. Bo jeśli jesteś chory, to kusisz los, może trafisz na kogoś w lesie? Może zatrzyma Cię ta policja ( nieważne czy niesłusznie ) i akurat chuchniesz na któregoś? Może kaszlniesz na puszkę piwa leżącą obok
  • Odpowiedz