Wpis z mikrobloga

@Marek_Kodrat: nie wiem co to seamless, bo oryginalny resident evil 3 to wersja ps1, grałem nawet dziś, z tym, że to jedna z gier "które chcąc nie chcąc znam na pamięć" gra do zrobienia w 2 godziny max, mi zajęło to dziś trochę dłużej 2:30, bo się zamotałem w jednym momencie
@Marek_Kodrat: jak tekstury z dreamcasta? czyli to port pc?, jakie 5 godzin? za pierwszym razem nawet tyle nie zajmie to czasu, (oczywiści liczę czas który się pokaże na koniec,bo zdarza się umrzeć i wtedy load)
@Marek_Kodrat: a i zapomniałbym, ale przy pierwszym przechodzeniu raczej się to nie przyda - im mniej robisz save, mniej się leczysz, tym masz wyższą rangę na koniec, savy możesz robić tylko na maszynie do pisania, ilość rolek do maszyny jest ograniczona, chyba, że na easy, to jest ich chyba "unlimited"
@Marek_Kodrat: o kurde ładne to, działa w wersji na pc pad? bo gram tylko na emulatorku psxa xD, może braknąć amunicji, ale opieram się o wersję psx, a ta może być inna niż pc, dlatego tych co da się minąć, lepiej minąć, no i na hardzie warto walczyć z nemezisem, bo części do broni rzuca, i można sobie bronie poskładać, np szotgan co przeładowuje Jili jedną ręką jak Arnold w terminatorze