Wpis z mikrobloga

@lowca_hemoroidow: niewiem jak inni, ale ja na podstawie tych samych komentarzy dowiedziałem się dodatkowo, że przy odmowie przyjęcia mandatu policja skieruje sprawę do sanepidu, a tam prawdopodobna jest kara będąca decyzją administracyjną wykonywana niemalże odrazu. Prawdą jest natomiast, że te mandaty są bezpodstawne, prawo napisane na kolanie a policja to imbecyle szczujący i zastraszający obywateli.
  • Odpowiedz
@Sebeq92:
Łatwa w #!$%@?, szkoda że długotrwała.
Odwołanie od decyzji do organu wyższej instancji, który to #!$%@?, a po wyczerpaniu wszystkich środków odwoławczych leci dalej w środki prawne i pizgamy do wojewodzkiego sadu administracyjnego. Z 0,6-1.5 roku #!$%@?.
  • Odpowiedz
@lowca_hemoroidow: Odmawianie mandatów z absurdalnego powodu radzi nawet RPO na swojej stronie.
Mam przyjąć mandat dlatego że jakiś głupi trep się uparł i chce mi wpisać kwit z najbardziej absurdalnego powodu jaki w jego małym móżdżku mógł się urodzić? No nie, tak to nie będzie.

Inna sprawa że jest epidemia. Wyjścia ograniczam do minimum i każdy powinien. Obecnie nie jest czas na szwędanie się po parku czy jeżdżenie na rowerze.
  • Odpowiedz
ludzie, problem polega głównie na tym że sanepid nie rozpatruje słuszności kary
wychodzi na to w jakim chlewie żyjemy gdyż w normalnej sytuacji odmowa przyjęcia mandatu oznaczałaby istotnie sprawę w sądzie i możliwość obrony, tutaj natomiast odmowa = zuy pan policjant donosi do sanepidu a sanepid każe od ręki i w ciągu tygodnia może nam wejść na konto i z butami na ryj
  • Odpowiedz
dopóki sąd europejski nie wyda wyroku że te kary są nielegalne to będziemy płakać i gryźć gruz, trzeba ruszyć sprawę czym prędzej by te kary zostały umorzone dla wszystkich
  • Odpowiedz
@lowca_hemoroidow: ten mireczek od kary administracyjnej #!$%@?ł, bo przyznał się dokąd i po co jedzie.
Bez kitu, chyba trzeba założyć jakiś tag z poradami prawnymi, bo każdy debil myśli, że jak powyzywa policjanta, napluje mu w twarz, a potem nie przyjmie mandatu to jest wygrywem.
  • Odpowiedz
@lowca_hemoroidow: Jak ktoś jest ćwokiem, to zapłaci i 5000 zł. Ta kara administracyjna tak samo łamie art. 52 konstytucji, jak ów mandat. Należy się od razu odwołać w sądzie. Inna kwestia, że będzie mieć rygor natychmiastowej ściągalności i komornik wejdzie na konto, jednak jest do odzyskania.
  • Odpowiedz