Wpis z mikrobloga

Więc tak podsumowując, od dwóch tygodni obserwuję bacznie co się obok mnie dzieje jeśli chodzi o policję, zakazy, nakazy itd. I wiecie co? G---O moje drogie #wykopki, codziennie z---------m na rowerze do pracy, autem także, byłem kilkukrotnie w sklepie za potrzebami dnia codziennego, odwiedzałem chcąc nie chcąc markety budowlane (praca), nawet k---a wybrałem się na spacer krótki. I absolutnie złego słowa nie powiem na służby, mijałem wielokrotnie patrole policji, straż miejskich. Żadnych nie przyjemności. Jesteście wykopową bandą zwykłych zasmarkanych malkontentów i panikarzy. Ha Tfu.

#policja #koronawirus #oswiadczenie
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NaebanyMistrzu: na mnie tez nie zwracają uwagi mimo że jeżdżę bez świateł i tablicy z przodu. W mojej okolicy nic się nie zmieniło.
Wczoraj zrobiłem 300km po świętokrzyskim, fakt, mijałem dwie barykady ale nikt mnie nie trzymał
  • Odpowiedz
  • 2
@penknientyjerz służbista niczego w tej kwestii nie zmienia, jednostki nadgorliwe są i to się zdarza zawsze, i w każdych służbach odpowiedzialnych za porządek. Nie zmienia to faktu że wrzucacie wszystkich do jednego wora, cóż poradzić na to że jesteśmy narodem malkontentów bez wyobraźni ¯_(ツ)_/¯, ciągle słyszę, lekarze konowały, bo ktoś popełnił błąd lub zaniedbał obowiązki, to już wszyscy konowały itd.
  • Odpowiedz
  • 0
@She91 no i co, dostałeś mandat, karę administracyjna? Sytuacja jest wyjątkowa, prawo pisane na kolanie, na szybko, nikt do takiej sytuacji tak naprawdę tabunów ludzi nie przeszkolił. Błędy są to się słyszy, ale jak czytam że policja to gestapo, milicja i tak dalej to mnie c--j strzela.
  • Odpowiedz
@NaebanyMistrzu: Nie bronie policji bo miałem z nimi scysję w przeszłości ale mam podobne zdanie do ciebie. Średnio co 2 dzień kręce się kilka km żeby przepalić auto. Katowice, sosnowiec, dąbrowa górnicza, mysłowice - od 5tygodni(od tego czasu pracuje zdalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)) do tej pory nie miałem żadnej kontroli, nie widziałem nigdzie żeby stali czy zatrzymywali.
  • Odpowiedz
@NaebanyMistrzu: też mi się wydaję że dużo to fejki. Dzisiaj jak byłem w sklepie to widziałem policję która akurat spisywała pijaczków za kioskiem, a do ludzi którzy szli nic się nie czepiali.

Nie twierdzę że gdzies w innych częściach kraju też tak jest, ale patrząc po tym jak to wygląda u mnie w okolicach jestem na chwile obecną zdania że to jest jakiś margines.

Zobaczymy jak to będzie dalej wyglkądało
  • Odpowiedz