Wpis z mikrobloga

@Zarzadca: no dobra rozumiem #!$%@?ć pis i tak dalej, popieram, ale #!$%@? szanujmy się, jak wrzucasz obrazek jakiegoś gościa odciętego od rzeczywistości i piszesz że "tak wyglądają wyborcy pisu" to niczym się od nich nie różnisz w tym momencie.
  • Odpowiedz
@Zarzadca: nie wiem jak to działa, ale coś w tym jest

znam masę zwolenników różnych partii i czasami aż się dziwię, jak konserwy mówią, że lewaki to albo geje albo mają kolorowe włosy
znam takich osób może z 10, a 99 to inaczej wyglądające osoby

za to wyborcy PiSu to mam wrażenie, że w 90% wyglądają tak samo i dzielą się na
  • Odpowiedz
@VrubeL: dobra, nieważne, może to tylko w moim gronie "znajomych" tak się mówi, że znajomi to ci, których trochę lepiej znasz i się czasem spotykasz, a tacy o których mówiłem to raczej randomy, które poznałem gdzieś tam w przeszłości i szybko zapomniałem o ich istnieniu.
  • Odpowiedz
@Zarzadca: Ale beka. Lewaki generalizują i mówią, że każdy wyborca pisu wygląda jak debil i jest pół mózgiem, a pisiory też generalizują i mówią, że każdy lewak wygląda jak debil i jest pół mózgiem XDDD A potem lewak oskarża pisiora, że ten generalizuje, a potem pisior oskarża lewaka, że ten genralizuje XDD A NA KONIEC UWAGA - WYTYKAJĄ SOBIE HIPOKRYZJĘ, bo przecież pan generalizujesz, a mnie oskarżasz o generalizowanie !
  • Odpowiedz
,,komochy" to tworza pis, a zydom pis robi laske po same bile. i jeszcze tekst o hitlerze xD z jego kartoflana morda mialby bilet do auschwitz w pierwszym rzedzie

szkoda strzepic ryja, naprawde
  • Odpowiedz