Wpis z mikrobloga

Posiadam #xboxone i gram sobie za darmo w różne gry korzystając z kodu na game pass. Mam pytanie do użytkowników #ps4 czy mogą oni odpowiedzieć jaki jest odpowiednik game pass z xbox na ps4? Jak ktoś może to niech napisze ile sony daje darmowych gier. Mówię tu o pełnych tytułach a nie demach. Jak ktoś może niech nawet zrobi zdjęcia prosto z tv. Chętnie porównam oferty #pytanie #konsole
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@dwiestronyhistorii po drugie na samym początku zadałem zwykle pytanie. To nie ja zacząłem g---o burze. Jeżeli fani od PS4 nie potrafią normalnie odpowiedzieć to nie moja wina. Nikogo nie obrazilem i nic złego na ps4 nie napisałem wiec czepianie się mnie i mówienie ze to ja jestem fanbojem jest nie na miejscu
  • Odpowiedz
  • 0
@sodomek dobrze ze to napisałeś. Czyli mogę rozumieć ze sony nie ma podobnej oferty przy zakupie nowej konsoli ps4 co xbox. Mówię tu o darmowym dostępie na miesiąc do bogatej biblioteki gier na terenie Polski bez kombinowania.
  • Odpowiedz
  • 0
@PNEUMA40 oferta się zmienia i nie szukałem zaczepki tylko zwykłej odpowiedzi typu jest albo nie ma. To nie mój problem ze jak ktoś ma ps4 to tak reaguje emocjonalnie. Chciałem znać odpowiedz od osoby która ma 2 konsole i napisze coś od siebie
  • Odpowiedz
@porannewyciepsa: Nigdy nie przepadałem za cyfrową dystrybucją gier, kupiłem ps4 a nie xboxa bo jest bardziej popularny w Polsce i rynek gier wtórnych jest większy. Jednak odkąd mam ps4 to i tak prawie tylko i wyłącznie gram w gry z ps+, odkąd kupiłem ps4 cały czas mam wykupione ps+ i mam tyle gier że to jest dla mnie nie do przegrania (mało gram, tak z 3-4h w tygodniu). Za +/-
  • Odpowiedz
  • 0
@01ab I takiej odpowiedzi oczekiwałem. Xboxa posiadam od nie dawna i z konsolą dostałem 3 pełne gry oraz 2 kody jeden na game pass a drugi na golda z którego nie skorzystałem. Co do game passa masz dostęp do ponad 100 gier w pełnej wersji w które ozesz grać przez 30 dni. Są tu Forza 4 GTA V Metro Exodus Wiedźmin 3 I wiele innych ciekawych tytułów. Jak chcesz nadal po
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@porannewyciepsa: Na psplus za 37zł msc jest teraz gra za 70zł uncharted 4 kres złodzieja i dirt 2.0 w tamtym miesiącu był sims4 i shadow of The colosus. Ogólnie ja mam xbox x i ps4 pro i od ok 7 miesięcy włączyłem tylko ps4 na jakieś tam exy The last of us, days gone, shadow of The colosus, unchartedy, spiderman, coś of war. Ogólnie bardzo polecam, wcześniej byłem pcmasrterrace i
  • Odpowiedz