Wpis z mikrobloga

Posiadam #xboxone i gram sobie za darmo w różne gry korzystając z kodu na game pass. Mam pytanie do użytkowników #ps4 czy mogą oni odpowiedzieć jaki jest odpowiednik game pass z xbox na ps4? Jak ktoś może to niech napisze ile sony daje darmowych gier. Mówię tu o pełnych tytułach a nie demach. Jak ktoś może niech nawet zrobi zdjęcia prosto z tv. Chętnie porównam oferty #pytanie #konsole
  • 48
@porannewyciepsa: Nikt nie daje darmowych gier, masz co najwyżej czasowy dostęp do nich. Jedyna opcja posiadania gry to płyta albo gra z GOGa. Cała reszta jest uzależniona od istnienia platformy na której wykupiłeś dostęp lub zmiany jej oferty.
@sm_m ale nie musisz mi nic tłumaczyć. Wiem na czym polega game pass I prosiłem o pokazanie mi podobnej oferty od Sony. Coś trudno zrozumieć. Zadałem proste pytanie i nie potrzebuje jakiś wywodów. Jak możesz zrób fotę z tv a jak nie to takie odpowiedzi są bez sensu
@porannewyciepsa: ale strigerrowales najgorszy sort xD

Sony nie ma odpowiednika gamepassa. Jest niby PS+, ale mozesz grac w te gry, ktore dodales w trakcie trwania subskrypcji (dostajesz 2 na miesiac) i tylko jak masz aktywne konto. Jest niby PS Now, ale trzeba kombinowac z kontami i tworzyc na inne kraje (najblizej chyba UK to ma).