Wpis z mikrobloga

@blubi_su: trzeba dopisać do folkloru i przyzwyczaić się do obecności. Ewentualnie jak zauważysz coś takiego to wpisywać "witamy serdecznie bota minusującego :*"

nie spinać się, bo na pewno ten prawiczek czyta tematy takie jak ten i ma bekę o nasz ból dupy. Ma #!$%@? bo i tak jest bezkarny ;)
  • Odpowiedz
powiadam Wam, kiedyś będą latające samochody, wszechobecne lasery i walki botów na Wykopie. Będziemy oglądać filmiki z kotami, a boty w tym czasie będą za nas ubliżać sobie, jechać na główną i pytać o rzecznika o zdanie..
  • Odpowiedz
@postac @blubi_su Najgorsze jest to, że pewnie nie da się nic z tym zrobić, trudno kogoś złapać za rękę, zwłaszcza, że minusy są niejawne, a grupa, moim zdaniem, po "wielkiej aferze" z #neuropa, mogła skupić się poza wykopem. Mimo, że wydaje się to grą niewartą świeczki - "po co skupiać się poza wkopem, zakładać jakieś fora, tylko dla manipulacji?". Otóż wykop, jako jeden z najbardziej poczytnych portali
  • Odpowiedz
@Gadzinski: @blubi_su @postac Chociaż jak sobie przypomniałem u mnie też było 12 minusów. Tu nawet komentarz gdzie to zauważyłem http://www.wykop.pl/link/1611603/wyborcza-organizuje-akcje-przepraszania-litwinow/#comment-16691197 Teraz oczywiście poprzedni ma więcej minusów - po prostu upływ czasu i to, że komentarz złapał dużo minusów, determinował to, że następni też to minusowali - taka psychologia tłumu. Coś jest na rzeczy i to bardzo.
  • Odpowiedz
@really_not_ok: Tak, ale chodzi tutaj o konkretny przypadek gdzie nagle w przeciągu 60-120 sekund pojawia się konkretna liczba minusów (spamowałem F5) Ewidentnie multikonta, bo skoro ja i Blubi mają ten sam problem to nie widzę innej możliwości.
  • Odpowiedz