Wpis z mikrobloga

  • 179
@SquirrelsCanFly W związku z tym powinno się co roku rytualnie mordować członka rodziny zamiast malować pisanki. Kto to słyszał, żeby w czasach pokoju ludzie nie poświęcali życia, tylko mieszali sałatkę...
  • Odpowiedz
ja tam wolę żeby niebieski zrobił mi sałatkę niż ginął w męczarniach ale są gusta i guściki ¯_(ツ)_/¯


@9o9o9: Jak możesz woleć jakiś tfu! pedałów od PRAWDZIWYCH M Ę S Z C Z Y Z N?!?!
  • Odpowiedz
@SquirrelsCanFly: Tacy ludzie mnie najbardziej wbulwiają, bo nie widzą, że kiedyś po prostu było #!$%@? i kiedyś nikogo nie obchodziło, że masz depresje. Masz #!$%@?ć na wojnę i już

Nie wiem jak wy, ale ja wolę mieć świat gdzie problemami ludzi jest to czy pomalują pisankę na czerwono czy zielono, albo to, ze znowu w pracy na nadgodzinach trzeba siedzieć godzinę więcej, niż to, że zaraz jakiś Niemiec będzie chciał
  • Odpowiedz
@SquirrelsCanFly: jak taki chętny to niech idzie do wojska na misję. Uwielbiam teksty jak to PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA MUSI albo NIE MOŻE teksty najczęściej wygłaszane przez starych dziadów, albo patsów, którzy nie wiedzą co to odpowiedzalność. To prawie jak baby co mówią, że każdy facet powinien iść do wojska.
  • Odpowiedz
Dziś Niemiec to cię może co najwyżej zwolnić. Ciekawe, czy Ojczyzna przyjęłaby taką ofiarę ;-)


@FrasierCrane: wtedy patriotycznie bym go okradł lub jak husarz wyższego lvl nakleiłbym patriotyczną naklejkę w firmowym kiblu
  • Odpowiedz