Wpis z mikrobloga

#kuchniamg78

Na kanał Top Gar wjechał dziś dwa nowe powiązane ze sobą filmiki. Jeden z nich to mega prosty przepis właśnie na ostry sos samurai na bazie majonezu. Jeśli macie w domu jakieś papryczki chilli (suszone albo świeże) to możecie zrobić go nawet dziś i użyć np. do jajek :)

Mam nadzieję, że filmy się Wam spodobają! Według mnie wyszły one chyba ładniej niż poprzednie!

Pozdrawiam i życzę Spokojnych Świąt,
MG78

tagi: #gotujzwykopem #belgia #jedzzwykopem
MG78 - #kuchniamg78

Na kanał Top Gar wjechał dziś dwa nowe powiązane ze sobą filmi...
  • 33
@Afrojohny: Chciałbym teraz w środy/czwartki i w niedziele wrzucać. W środy/czwartki nowe filmy w niedziele, te do których były już przepisy w wersji pisanej.

Docelowo jak się ogarnę z materiałem i będę miał już więcej przepisów opublikowanych z tych, które już były pisane to chciałbym ustalić stałe godziny i dni na konkretne rodzaje przepisów. Tzn. np w środę dania główne, w niedziele desery, etc.

Dzięki za rady!
@MG78: W odcinku o frytkach belgijskich widać już większy luz w nagrywaniu i nie ma tego yyyyy eeeee XD. To było na końcu nagrywane co nie? Wyszło bardzo fajnie, jak będę miał frytownicę to na pewno zrobię, a póki co wleci sos samurai do obiadu. I te ciekawostki jak Makłowicz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cptKaladin: Właśnie Mazurek był nagrywany na końcu, tylko on był rozdzielany tzn tam są różne etapy nagrywane w różnych momentach i ciężko było złapać takie flow.

Samurai jest spoko, daj znać koniecznie jak wyszedł?

Jak nie masz frytownicy to też dobrą opcją jest termometr do oleju. Generalnie kiedyś w przyszłości chciałbym też nagrać takie odcinki o tanich rzeczach, które warto mieć w kuchni a wiele osób ich nie ma (jak np.
@MG78 oglądając 2 pierwsze filmy bardzo mocno rzucają się w oczy te "statyczne" ujęcia które w ogóle nie są statyczne, kadr cały czas faluje :p może spróbujcie że statywem + zbliżenia ręczne?

Oglądam, jestem ciekaw jak się rozwinie!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MG78: Dwa odcinki w tym samym czasie to kiepski pomysł. Poza tym mnie drażni brak statywu. Cała reszta jest zajebiście :)