Wpis z mikrobloga

@omlettedufromage ani nie mów. Brakuje mi twarogu strasznie. Niby można czasem dostac w sklepie 'u ciapka' ale jak raz widziałam że zamrożone sery do nich przyjechały to się zaraziłam. Inną opcją jest kupić w Szwecji ale teraz lipa z tymi granicami i widzisz jak to się konczy xD Na grupie gdzie znalazłam przepis pisały babki że same robią ale ja już im kuźwa w nic nie uwierzę po tym dzisiejszym serniku xD
@K3ksik ehh, piekarnik kupiłam w listopadzie, a dopiero 2-3 tygodnie temu zaczęłam używać ( ͡° ʖ̯ ͡°), sprawa zgłoszona u Samsunga, w czwartek ma być Pan, ktory oceni jak mocno kopnęłam ( ͡º ͜ʖ͡º), liczę, że wymienią mi to na gwarancji, bo z jednej strony heheszki, a z drugiej brak piekarnika XD
@K3ksik powiem Ci ze czasem szyby pękają, u mojej mamy w piekarniku z 4 razy zdążyła pęknąć w ciągu 10 lat. Mimo że np piekarnik 3 lata chodził a tu felernego dnia się postanowiła zbuntować i rozsypac, podejrzewam zmęczenie materiału, a w piecu opki może wada fabryczna kij wie, twoja opcja chyba najbardziej sensowna
@omlettedufromage Co to za genialna szyba, wiem wiem powinna tak strzelić, bo bezpiecznie, ale ja mialem zrobione okno w kominku z szyby z piekarnika i po 2 latach dopiero pękła i to robiąc tylko linię, a pękła, bo drewno spadło, a sama szyba jeszcze służyła z 2 miesiące, bo bylem za leniwy na wymianę.. XD