Wpis z mikrobloga

#koronawirus
o co chodzi z tym bezwzględnym 2-dniowym zakazem poruszania się? rozumiem że w niedziele i poniedziałek, tylko że w poniedziałek wracam od rodziny pociągiem do siebie bo we wtorek mam pracę, grozi mi jakiś mandat? bilet mam kupiony od dawna.
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Allbis: a wiesz może ze jest zakaz przemieszczania się bez zyciowo niezbędnych spraw i były miliony próśb żeby nie jechać na święta do rodziny? co jeśli ich wszystkich zaraziłeś? lub odwrotnie?
  • Odpowiedz
@Allbis: nie ma żadnego bezwzględnego zakazu przemieszczania się, nadal możesz jechać do pracy z dowolnego miejsca w Polsce, jechać do najbliższych żeby pomóc im w sprawach codziennego życia itp.
  • Odpowiedz
@rorf46:
Spoko on tylko pielęgnuje wartości komunistyczne odczłowieczenie obywateli, p-----c w reakcji na krytykę. Ogólnie 30 lat minęło a tu komuna w niektórych głęboko zakorzeniona.
  • Odpowiedz
@bialyjakbialek: no to jedź do rodziny pozarażaj babcie dziadka rodziców, potem wypraw im pogrzeb, a ja bede tym komunistą który jednak odizoluje sie na miesiac dwa bez wzgledu na zabobony typu gówniane katolskie swieta
  • Odpowiedz
@rapgod95:
Skąd w tobie tyle agresji? Nie potrafisz dyskutować w oparciu o argumenty tylko o argument siły? Piszesz się na walkę z przeciwnikiem którego nie znasz, masz jakiekolwiek instynkt samozachowawczy czy po prostu zostałeś już całkowicie przesiąknięty wartościami totalitarnymi?
  • Odpowiedz
@bialyjakbialek: mam pewność wygranej, od 7 lat chodze na siłkę a od prawie 3 na muay thai, mam 196 cm wzrostu i 43 cm w bicku, mam podstawy przypuszczać że jakbym Cię zobaczył to bym umarł ze śmiechu i to jedyna szansa ze moglbym "przegrać" xD
  • Odpowiedz