Wpis z mikrobloga

Zgodnie z wolą wyrażoną w ankiecie oddaliście mi prawo wyboru tematyki następnej przygody #lacunafabularnie. Bardzo się cieszę, że w zakończonej właśnie ankiecie większość z Was podjęła dokładnie taki sam wybór jak ja, dlatego z nieukrywaną przyjemnością ogłaszam, że po przygodzie #gothicfabularnie przygotowywanej przez @Ex2light oraz po przygodzie gracza @Kroomka osadzonej w czasach I wojny światowej zagramy w...


Już teraz rozpoczęłam przygotowania do gry giełdowej za udział w której uczestnicy otrzymają możliwość poprowadzenia negocjacji dotyczących ich bohaterów w nadchodzącej przygodzie. W ich trakcie uświadomiłam sobie, że jej fabularne zabarwienie nie może być powiązane z powstającym światem fantasy. Byłoby to złamanie jednej z zasad naszych gier, w której każdy gracz poznaje świat przygody na równi z pozostałymi. Uczestnicy gry mieliby nieuczciwą przewagę mogąc oswoić się z terminami w niej używanymi oraz innymi elementami takimi jak miejsca czy towary. Dlatego zdecydowałam, że gra giełdowa odbędzie się w znanym większości z Was uniwersum przygody, do której wracacie z nostalgią. Wracamy do...


Wszystkie szczegóły oraz instrukcję podam w dniu zapisów do gry. W przeciwieństwie do naszych standardowych gier fabularnych będzie możliwość dołączenia do zabawy w każdym momencie jej trwania. Gra giełdowa wystartuje w następnym tygodniu, startu przygody w świecie fantasy (biorąc pod uwagę dwie gry graczy w kolejce) możemy się spodziewać w czerwcu lub lipcu.

Tymczasem tutaj znajdziesz Discord startującej już niebawem przygody osadzonej w świecie gry Gothic.

---------------------------------------------------
grafika ZuluSplitter @ Deviantart
#lacunafabularniefantasy - tag nadchodzącej gry
lacuna - Zgodnie z wolą wyrażoną w ankiecie oddaliście mi prawo wyboru tematyki nastę...

źródło: comment_1586599634s7tikmn1Ry9ixllpl268N2.jpg

Pobierz
  • 6