Wpis z mikrobloga

@cospieknego24: Haha pięknie ją zgasił, ona ustawiła się w tym programie przy św trójcy, dlatego cały czas zadziera nosa i do każdego się przypierdziela , choć nikt jej o zdanie nie pyta.
  • Odpowiedz
@Allaska: ogólnie przeczuwa że ona nie czuje do niego nic, wykorzystuje go na finał, z jednej strony mówi mu kocham cię a z drugiej odtrąca cały czas i siedzi z Viola, nigdy nie podchodzi. Generalnie o to mu chodzi że nie jest jej pewny.
  • Odpowiedz
@cospieknego24: Pamiętam jak mówiła na początku że nie ma opcji żeby była w parze z Chrisem ,że ją drażni, że jest głupi ,fałszywy i się go brzydzi,nagle wielka miłość.To samo w bonusach mówiła o niej Ola .
  • Odpowiedz
@Allaska: zobacz jaki dystans między nimi, on w ogóle się nie odzywa, nie patrzy na nią nawet.. a ona zero reakcji. Myślę że o i będą to ciągnąć "na siłę" ale poza programem nic z tego.
Z drugiej strony widać że między Matem o Anka coś tam iskrzy, szkoda by było gdyby przez większe zaangażowanie jednej ze stron ucierpiała ich przyjaźń
  • Odpowiedz
@Allaska: w tygodniu odpuściłam, po rajskim zawsze staram się oglądać co się dzieje, szkoda że alkus ma jelitówe, może byłoby ciekawiej bo w sumie poza spiną Karyny i Chrisa nic się nie dzieje
  • Odpowiedz
@cospieknego24: Ja też liczyłam na grubą imprezę po rajskim,ostatnio też coraz rzadziej oglądam ,bo szkoda mi marnować ładnej pogody.Raz tylko odpaliłam na telefonie , zasnęłam z nudów i spaliłam sobie plecy xD
  • Odpowiedz