Wpis z mikrobloga

Dziewczyna bała się mnie ostrzyc. Mama mówiła żeby tego nie robić. Różni ludzie ostrzegali. Ale nie! Ja wszystko potrafiący musiałem spróbować.
Przeczytałem poradnik w internecie gdzie był jakiś czarnowłosy chad i było napisane ile gdzie milimetrów ustawić. Efekt w komentarzu ()
#zostanwdomu #kwarantanna #fryzura #badzbohateremwswoimdomu
d.....y - Dziewczyna bała się mnie ostrzyc. Mama mówiła żeby tego nie robić. Różni lu...

źródło: comment_15865531212MJmftydYIz0pgLkr9i9ie.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aroko: Też tego nie rozumiem. Tym bardziej, że i tak siedzisz w domu, więc nie musisz mieć perfekcyjnej fryzury (sugerowanie, że #!$%@? się samemu maszynką choć nigdy tego nie robiłeś, da ci bardziej estetyczny efekt), nie grzeje w głowę, no i to nie jest taka długość (w przypadku OPa), żeby faktycznie to przeszkadzało na co dzień. Po prostu ludziom się już chyba nudzi i na siłę chcą zrobić coś "ekscytującego".
  • Odpowiedz
@dozownik_celkowy: Nie strasz Miras, dzisiaj odebrałem z paczkomatu maszynkę, obejrzałem wcześniej kilka poradników na youtube i wieczorem też będę próbował się sam ostrzyc ( ͡° ʖ̯ ͡°) Całe szczęście do 20 wolne w pracbazie to najwyżej jakoś odrośnie, gorzej jak się maszynka zepsuje w trakcie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz