Wpis z mikrobloga

Dziewczyna bała się mnie ostrzyc. Mama mówiła żeby tego nie robić. Różni ludzie ostrzegali. Ale nie! Ja wszystko potrafiący musiałem spróbować.
Przeczytałem poradnik w internecie gdzie był jakiś czarnowłosy chad i było napisane ile gdzie milimetrów ustawić. Efekt w komentarzu ()
#zostanwdomu #kwarantanna #fryzura #badzbohateremwswoimdomu
d.....y - Dziewczyna bała się mnie ostrzyc. Mama mówiła żeby tego nie robić. Różni lu...

źródło: comment_15865531212MJmftydYIz0pgLkr9i9ie.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@czarnaMamba97: najgorzej myło z tylu bo jak już #!$%@? przód to głupio mi było poprosić dziewczynę żeby mi pomogła. Zasunąłem się w łazience i kombinowałem z dwoma lusterkami. Nie dość ze odwrotnie to jeszcze odwrotnie odwrotnie więc to jak cofanie z dwiema przyczepami. I sobie taki klin wyciąłem że musiałem wyżej ogolić xd i wyszła taka łysa pała że No kurde kaptur na dwa tygodnie i chyba do rodziców nie pojadę
  • Odpowiedz
@czarnaMamba97: całe swoje życie obcinały mnie dwie fryzjerki. Pani Irenka właścicielka salonu i jej pracowniczka nieraz. Raz chyba praktykantka Paulina mnie obcinała ale zajęło to miljony godzin.
Zawsze Pani Irenka mówiła ze ja mam puch a nie włosy i że trudno to ogarnąć. A ja debil z maszynką za 50 zł porwałem się na takie zadanie.
  • Odpowiedz