Wpis z mikrobloga

Dziewczyna bała się mnie ostrzyc. Mama mówiła żeby tego nie robić. Różni ludzie ostrzegali. Ale nie! Ja wszystko potrafiący musiałem spróbować.
Przeczytałem poradnik w internecie gdzie był jakiś czarnowłosy chad i było napisane ile gdzie milimetrów ustawić. Efekt w komentarzu ()
#zostanwdomu #kwarantanna #fryzura #badzbohateremwswoimdomu
d.....y - Dziewczyna bała się mnie ostrzyc. Mama mówiła żeby tego nie robić. Różni lu...

źródło: comment_15865531212MJmftydYIz0pgLkr9i9ie.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@dozownik_celkowy: Jak już odrosną, to zrób tak jak fryzjer: wsuń dłoń we włosy i odetnij nożyczkami końcówki wystające między palcami. Unosząc dłoń mozesz regulować długość, która powinna zostać :-) Ja czasami "zajechałem" nożyczkami po palcu ale można dojść do wprawy.
  • Odpowiedz
  • 42
@dozownik_celkowy Co jak co, ledwo miesiac kwarantanny i ludzie już sami obcinają sobie włosy xD jest to lekko zabawne, bo wygląda to jakby faceci woleli być obcięci byle jak, niż mieć dłuższe włosy, które najczęściej będą lepiej wyglądać niz obcięcie na pałę xD
Widzę po prostu w ludziach ukrytą chęć #!$%@? się na łyso
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Aroko: Każdy w duszy jest sebixem, też mam chęć #!$%@? się na zero i wdziana szelestów i kołczana prawilności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dozownik_celkowy: nie rozumiem co jest nie tak?
gdyby gostek tak ostrzyżony pojawił się gdziekolwiek ale bez kontekstu włosów, bez zwracania uwagi na fryzurę, tylko po prostu np spacer z psem, to nikt by nic nie zauważył a tym bardziej nie krytykował
  • Odpowiedz