Wpis z mikrobloga

@Jebwleb niestety musimy czekać aż dziecciaki wyjdą po za dom do szkoły, to się wszystko uspokoi. Teraz na mikroblogu możemy zauważyć efekt kuli śniegowej, sami się malolaci nakręcają wzajemnie i efekt widać gołym okiem. Rzeczywistość bardzo różni się od tego świata przedstawianego przez wykop.
@elf_pszeniczny nic nie wspominałem o poświęceniach więc nie wiem po co do mnie piszesz takie rzeczy. Ja żyję normalnie i stosuję się do zaleceń, w od poniedziałku przejechałem około 500km różnymi drogami, jak i w mieście, umyłem samochód na myjni bezdotykowej, byłem, po za normalnymi zakupami, dwa razy w sklepie po piwo, z pustymi butelkami i nikt mnie nie pytał co kupuję. Przeczytaj lepiej jeszcze raz mój komentarz na który odpowiadasz.
@Jebwleb: Stany mają ponad 300 mln mieszkańców, umarło w miesiąc niecałe 20 tysięcy i nie mogą sobie poradzić z pogrzebami? I te informacje słyszy się z większości krajów. Przecież to śmierdzi na kilometr, ja rozumiem jakby liczba zgonów w całym kraju się podwoiła, ale tu mamy lekką nadwyżkę i już sobie nie radzą. Oni celowo chcą nas zastraszyć czy jak?
@elf_pszeniczny: te znaleziska wykopało ponad 10 tys użytkowników portalu wykop.pl teraz wyobraź sobie że te osoby biorą swoje rodziny olewają ograniczenia epidemiologiczne i jadą w Polskę na świętą bo hehehe j**ać policje. To jest dramat.
@Morus123 przecież w artykule pisze właśnie to. Pisze też że zamiast 25 osób tygodniowo chowają 120 i że krócej przechowują ciała bo nie ma miejsca. Pewnie część z tych osób zostanie później ekshumowana bo jednak się okaże że jakaś rodzina była. Poza tym to nie tylko ćpuni i bezdomni, wystarczy że ktoś nie ma rodziny
@Jebwleb
@positiveVibe

Zauważcie że ludzie popierali ograniczenia, kwarantanny, izolacje.

A teraz rząd zrobił burdel i nie wiadomo czy można iść pobiegac- jeszcze wczoraj na stronie rządu była informacja, że można.

Do tego pełna uznaniowość co wolno, a czego nie.

Aha- i władza pokazuje, że można świętować rocznicę śmierci bez maseczek i zachowania odległości, więc dają przykład by nie przestrzegać ograniczeń. W normalnej firmie jeśli jest nakaz wchodzenia na halę w maseczkach, lub