Wpis z mikrobloga

Mam objawy KORONAWIRUSA - dzień 2

Wołam plusującyh @z_ielonkaa, @22kinga100, @malodobry, @wszystko_mi_jedno, @JimekMMA, @dupekkier, @jonasz787

Objawy od wczoraj się nie nasiliły. Trochę czuję ciężar płuc bardziej niż zwykle ale nie kaszlę i nie mam gorączki. Smaku i węchu dalej nie odzyskałem. Jedzenie nie sprawia mi przyjemności ale apetyt mam. Nie ma co kombinować z jedzniem bo i tak nic nie czuję to jem dużo owoców, przynajmniej zdrowo.

Plusujących zawołam jutro jak sytuacja się rozwija i kiedy wyzdrowieję. Jak nie wyzdrowieję to nie dam znać, sorry.

#koronawirus #choroba
karysznysz-onesznysz - Mam objawy KORONAWIRUSA - dzień 2

Wołam plusującyh @zielonk...

źródło: comment_15865194906AFEnl2eCdNoGDtS7QFSv1.jpg

Pobierz
  • 15
@widmo82: ja i moja dziewczyna pracujemy normalnie. Ona zaraziła się w pracy. U mnie w pracy parę osób też kaszlało i mimo to chodziło do pracy, więc opcje są dwie. Jak mi nie przejdzie do poniedziałku to nie pójdę do pracy i przesiedzę w domu ten czas aż do wyzdrowienia.
@karysznysz-onesznysz:
1. czym sie zajmujecie w pracy?
2. Jeśli to nie jest sciema co piszesz to chyba padło też Ci na głowę. Pierwsza sprawa to powinienes powiadomić pracodawcę i sanepid. Jeśli trafisz na ogarniętych ludzi to będą próbowali wyselekcjonować kolejne potencjalne osoby, które moga zarażać mimo, ze nie mają objawów. A tych co mają delikatne uświadomią, że jednak to korona