Wpis z mikrobloga

Jak reżim każe im pałować i strzelać do ludzi to też będziesz ich tak tłumaczył? Konstytucja stoi ponad przemowami ministra i premiera. Jak nie mają jaj by stanąć po stronie prawa to było nie iść na służbę do policji.


@alonso117: JPRDL sebiks wyklęty konstytucjonalista. Tego jeszcze nie grali. xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@alonso117 [...] i tak daje upomnienia, chyba że jest jakoś cwaniak co mówi że zna swoje prawa i nie może dostać mandatu.

@Adrien: no zajebiście, może nie dostanę mandaty jak się będę kajał przed "panem władzą". Większość sebiksow też cię nie okradnie chyba, że będziesz cwaniak który zna swoje prawa i mówił, że nie mogą ci nic zabierać. Jak będziesz grzeczny i potulny to moooże skończy się na zastraszeniu
  • Odpowiedz
@Adrien wyobraź sobie, że są ludzie którym jak szef każe zrobić cos poniżającego, uwłaczającego to będą mieli w dupie te rozkazy. Rozumiem, że ty jesteś z tych ludzi którzy za premie 500 zl wskoczysz do szamba żeby zjeść g---o jak szef będzie kazał. Gdzie masz gościu godność?
  • Odpowiedz
@Ignacy_Patzer Policja nie jest od roztrząsania co jest i co nie jest zgodne z konstytucją i nie ma do tego kompetencji. Chyba, że w tym kraju sprawy zaszły tak daleko, że już nawet zwykły szeregowy krawężnik musi być specjalistą od prawa konstytucyjnego.
To brzmi trochę tak, jakbys bronił zwykłego pracownika, który wszedł na słup wysokiego napięcia bez zabezpieczeń bo przecież on nie musi być specjalistą od zasad BHP.
  • Odpowiedz
napisałeś, że policja nie musi znać podstaw konstytucji, więc analogicznie zwykły pracownik nie musi znać zasad BHP i ppoż?


Ale Seba, wytłumacz mi, mordo. Konkretnie zapisy którego artykułu ustawy podważamy? Wariacie, bo konfidenci coś tam mówią o domniemaniu konstytucyjności, a ja nie wiem czy mam im lepę na dziąsło wyj3bać czy jak? Zapodają jakąś nawijkę, że to nie takie proste jak nam się wydaje, że podstawy prawne są czy coś. Zresztą, wytłumaczysz
  • Odpowiedz