Wpis z mikrobloga

  • 15
@alonso117 wyobraźcie sobie że policja to tacy sami ludzie jak wy, ale w tylko wykonujący rozkazy wladzy, większość z policjantów i tak daje upomnienia, chyba że jest jakoś cwaniak co mówi że zna swoje prawa i nie może dostać mandatu. Polintantowi może też się nie podobać obecny ustrój ale taką ma pracę, w takim okresie jeszcze bardziej szanuje.
  • Odpowiedz
tacy sami ludzie jak wy, ale w tylko wykonujący rozkazy wladzy


@Adrien: Jak reżim każe im pałować i strzelać do ludzi to też będziesz ich tak tłumaczył? Konstytucja stoi ponad przemowami ministra i premiera. Jak nie mają jaj by stanąć po stronie prawa to było nie iść na służbę do policji.
  • Odpowiedz
  • 5
@alonso117 tak jak by policjanci mają rodziny do utrzymania. I niby dlaczego mają strzelać? Jeśli jakiś typo z kwarantanny by uciekał to imho lepiej żeby strzelali niż zaraził kolejne osoby.
  • Odpowiedz
@Adrien: xD spoko, to pilnuj tam karty do głosowanie jak przyniesie Ci ją pan z wojsk terytorialnych, jak ją zgubisz to pan milicjant 10 tys. zł mandatu wlepi bo tak pan premier powiedział
  • Odpowiedz
@alonso117: Policja nie jest od roztrząsania co jest i co nie jest zgodne z konstytucją i nie ma do tego kompetencji. Chyba, że w tym kraju sprawy zaszły tak daleko, że już nawet zwykły szeregowy krawężnik musi być specjalistą od prawa konstytucyjnego.
  • Odpowiedz
@Ignacy_Patzer: Nie powinni po prostu wiedzieć, ze konstytucja jest najważniejsza i tylko w stanie wyjątkowym, wojennym mogą odpierdzielac takie rzeczy. Chwilowo działają bezprawnie a my jak zwykle przymykamy oczy i mówimy hehe policjant tylko wykonuje obowiązki xD a jakie policjant ma obowiązki? Strzec prawa i działać według niego)nie przemowy ministrów z telewizji).
  • Odpowiedz
@Adrien:

wyobraźcie sobie że policja to tacy sami ludzie jak wy, ale w tylko wykonujący rozkazy wladzy


Całe wagony niemieckich zbrodniarzy broniły się tym argumentem, a i tak kończyli na szubienicach, po procesach o dokonane zbrodnie.
  • Odpowiedz
  • 2
@wjtk123 chodzi mi o to że szukacie wroga w policji.. naganiacie tą sytuację na jakąś walkę, a masz k---a siedzieć w domu i nie wychodzić.
Już mnie w--------e swoim p----------m i tym oporem "już do sklepu nie mogę wyjść po chleb?/pobiegać nie wolno?"
  • Odpowiedz