Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 123
@powrotowiec: Takich przypadków nie powinno być wcale, więc trzeba tępić z pełną siła to raz a dwa, też nie każdy, przy zatrzymaniu przez policję, od razu odpala kamerę i nagrywa, więc takich przypadków może x razy więcej, o których nigdy nie usłyszymy.
  • Odpowiedz
w przypadku odpowiadania na proste pytania i wypełniania poleceń zakończyłyby się pouczeniem


@powrotowiec: ty się słyszysz? Wystarczy odpowiadać na bezpodstawne prawnie pytania po co jesteś w innym mieście, co masz w siatkach, czemu korzystasz z konstytucyjnego prawa do przemieszczania się, a jak będziesz grzeczny to może tylko dostaniesz mandat i nakaz powrotu do domu. Wy macie jakiś fetysz systemu totalitarnego i bycia dominowanymi czy o co chodzi?
  • Odpowiedz
wykopki tak gdzieś do połowy marca pod 99% znalezisk z interwencji: BRAWO POLICJA JECHAĆ Z PATUSAMI, SZERYFAMI, KIBOLAMI, ja to bym strzelał z ostrej amunicji jak w USA może się naucza hehe xD

wykopki od 3 tygodni: HURR DURR PSIARNIA KACZYNSKIEGO ODVIERA NAM SMAK ŻYCIA, w USA wystarczy powiedzieć że nie odpowiadam na pytania a w tym chlewie obsranym gównem dokonuje się ZAMACH NA MOJO WOLNOŚĆ

  • Odpowiedz
@powrotowiec: @KENTA: w obecnej sytuacji wygląda na to że jak sejm wprowadzi ustawę o prewencyjnym pałowaniu każdego 2x dziennie to znajdą się dzbany w mundurach którzy będą to robić
A przeraża to że będzie ustawiać się kolejka idiotów do #!$%@? którzy będą rozkładać ręce i mówić
'no cóż, takie mamy prawo' ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@KENTA: Najlepsze jest to, że jakbyś to zapostował parę miesięczy wcześniej to bym pomyślał "co za debil, przecież policja akurat sporo się na dobre zmieniła przez te ostatnie lata". A dzisiaj mogę się jedynie solidaryzować z takimi wypowiedziami, a opinia policji została znowu na długie lata zszargana - bo tak sobie życzy żoliborski kurdupel z parciem na władzę.
  • Odpowiedz