Wpis z mikrobloga

@WydajnaJednostkaIndywidualna Tak już widzę jak ludzie irytują się z powodu łamania konstytucji xD

Ludzie się irytują bo wyjść nie mogą. Policja robi to czego chcieli

Gdyby wprowadzić stan nadzwyczajny to miły Pan policjant zamiast upomnieć - mógłby aresztować. Stan wyjątkowy to Duuuzo większe możliwości dla policjantów, wojska i wladzy

A ze zakazy są głupie to ja wiem, pisałem o tym od samego początku. https://www.wykop.pl/wpis/48255775

Zobacz ile mnie wtedy ludzi atakowało. A poczytaj
@Xtreme2007: oczywiście że się irytują bo te przepisy są niekonstytucyjne i bezsensowne. Wyjście do sklepu nie jest magicznie bezpieczne a wyjęcie samemu na rower czy na myjnię nie niesie żadnego ryzyka zakażenia, a policja robi łapanki tylko dlatego żeby kasować ludzi na niekonstytucyjnych podstawach, co potwierdza choćby interpretacja RPO i wielu prawników.

Jaką trzeba mieć stalinowską mentalność żeby widzieć coś złego w krytykowaniu tego
@aret @resuf A co mają policjanci do forsowanych wyborów?

A czy zgodne z prawem.. Myślisz policjanci to konstytucjonaliści? Zastanawiają się myślisz nad każdym mandatem co Ustawodawca miał na myśli? XD Co policjanci prawa jakie nakazuje im ustawodawca a tym bardziej do wyborów?
@aret:

nam nie chodzi o społeczną kwarantannę tylko o to, że robi się ją niezgodnie z prawem


taa, tak samo jak wam przy tej aferze z tą żoną żołnierza o dobro dzieci chodziło, a nie o popastwienie się nad kimś.
@Blezio2: Ja Ci mogę pokazać wpis człowieka który pisze że te same wykopki które wcześniej chciały "blokady wszystkiego" piszą że Pan Policjant jest zły bo to wykonuje.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Xtreme2007: ja tylko dodam, że chociaż pochwalam zakazy jako takie i mam tak naprawdę gdzieś, czy uchwalili je tak jak trzeba czy może zabrakło tam jakiegoś podpisu czy czegoś innego, to nie jestem w stanie tolerować tego, że milicjant wystawia mandat za to, co według strony gov.pl jest dozwolone.
taa, tak samo jak wam przy tej aferze z tą żoną żołnierza o dobro dzieci chodziło, a nie o popastwienie się nad kimś.

@Jotemov12: Co? Jaki żołnierz jakie dzieci?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xtreme2007: nie o to chodzi. Gdyby to co robią miała podstawę prawną to wszystko byłoby ok i sam bym kibicował panom milicjantom w wystawieniu mandacikow. Niestety w tej chwili to jest czysta samowola i przekraczanie uprawnień na co jako obywatel przestrzegający prawa nie mogę pozwolić.