Wpis z mikrobloga

Perfumowej świry, potrzebuje perfum męskich, a się totalnie na tym nie znam :D
Chce sprezentować perfumy na dobry start w nowej pracy, zależy mi na w miarę uniwersalnym zapachu, bo nie znam gustu odnośnie perfum :( czy to są wystarczające informacje by doradzić jakis zapach? :D chłopak młody, 26 lat #perfumy
  • 38
Chce sprezentować perfumy na dobry start w nowej pracy


@hejk4: xddddd to jak poczatkujace aktorki bardzo chcace into hollywood, tylko one nie kupuja perfum ;)
@youngpablo: W sumie ciężko powiedzieć, bo nie znam się na cenach perfum, tak do 500 mogę dać. Właśnie nie wiem jakich, bo mój węch i rozróżnianie zapachów słabiutko :( ale z tego co mi się wydaje to on lubi takie klasyczne zapachy, czasem nawet coś słodkawego używał
@hejk4: No co Ty, nawet za 100zl możesz mieć świetny zapach. Tutaj cena nie odgrywa roli jakoś bardzo. Za tyle to bym wziął Acqua di gio profumo jako uniwersalny zapach na każdą okazję na większość roku, Mugler Cologne jako delikatny i idealny zapach na upały i coś słodszego i cięższego, żeby pasowało na jesień/zimę. Typu Bentley for men Intense, Rasasi Daarej. Całościowo wyszłoby Ci za to z 450zł, a zestaw na