Wpis z mikrobloga

Perfumowej świry, potrzebuje perfum męskich, a się totalnie na tym nie znam :D
Chce sprezentować perfumy na dobry start w nowej pracy, zależy mi na w miarę uniwersalnym zapachu, bo nie znam gustu odnośnie perfum :( czy to są wystarczające informacje by doradzić jakis zapach? :D chłopak młody, 26 lat #perfumy
  • 38
  • 0
@CheapiesLover: Gdzie napisałam, ze nie znam gościa? Nie znam gustu odnośnie perfum, bo sama nawet swojego nie znam, a co dopiero jego ¯_(ツ)_/¯ nie rozróżniam aż tak zapachów
@hejk4: inba Brutal
A tak już chyba najbardziej uniwersalny zapach na świecie to dior sauvage albo jego kilkukrotny bardzo podobny tańszy klon - cyrus writer. Tylko powąchaj go w douglasie czy tam innej sephorze. Mi osobiście na początku średnio pachnie ale później zapach fajnie się przeistacza.
Ewentualnie masz super tanie zapachy w zarze które mega pachną i możesz np. kupić mu ich zestaw.
@hejk4 to jest totalny unisex, jedni powiedzą uniwersalne, drudzy że nijakie, jedni że zbyt męskie, inni że zbyt damskie, ale drogie nie jest więc można zaryzykować ;) W ciemno ogólnie nie kupuj, warto się dowiedzieć czy zapach ma być lżejszy, czy cięższy, jakie nuty lubi (owocowe, drzewne etc), bo mimo dużej puli tzw pewniaków, można zwyczajnie nie trafić w gust, a nie na nic gorszego niż perfumy, które ci nie pasują
@hejk4: koszula w tym samym rozmiarze w każdym z polskich sklepów będzie miała zupełnie inny krój. Nie mówiąc już o tym, że nawet ten sam rozmiar kołnierzyka też w różnych sklepach ma różny obwód.
Jakbym stał przed Twoim wyborem - wziąłbym Bleu de Chanel. Łatwe do noszenia i podobają się każdemu - klasyk.