Wpis z mikrobloga

#!$%@? to jest tak głupie, że aż nie wierze XD

Mam starego iPhone. Chciałem go sformatować i dać siostrze. Niestety nie da rady tego zrobić bo jest przypisany do apple ID i chyba jest funkcja śledzenia telefonu włączona. Telefonu nie da się wyzerować i trzeba sie koniecznie zalogować.
Ogarnąłem jaki miałem ten cały Apple ID, natomiast hasła nie pamiętam. Jest jakieś dwupoziomowe odzyskiwanie hasła, gdzie trzeba podać numer telefonu przypisany do konta. Podpowiadają mi 2 ostatnie cyfry. Numeru za #!$%@? nie kojarzę i nie znam tej końcówki, nie jestem nawet w stanie podać tego numeru XD
Normalnie wszędzie w każdym odzyskiwaniu hasła możesz wybrać opcje: odzyskaj przez nr telefonu albo odzyskaj mailem. Ale nie #!$%@? w apple XD w apple musi być tylko na telefon i #!$%@?. Żeby było śmiesznej, to na maila powiązanego z apple ID przychodzą mi cały czas powiadomienia o próbie zalogowania XD
Ręce związanie, mam urządzenie powiązanie z jakiś apple ID przypisanym do jakiegoś mojego starego numeru którego nawet nie używam, nie pamiętam już i nie mam SIM. Żeby wyzerować i sformatować telefon koniecznie muszę sie zalogować, robi się błęde koło XD Pozostaje support. Czaicie, że jedyna opcja supportu to jest #!$%@? telefon do centali do Stanów Zjednoczonych? XD Bo w Polsce nie ma supportu?
No #!$%@? śmiech na sali. Potężni inżynierzy programiści ejpul nie podumali, żeby #!$%@? zrobić opcje przypomnienia hasła na maila XD Jednak xiaomi lepsze. Z fartem

#apple #gorzekiezale #iphone #zalezie #dramat
Podlaski_warmianin - #!$%@? to jest tak głupie, że aż nie wierze XD

Mam starego iP...

źródło: comment_1586376493cj1UQBVWP6s7RiGfgrjSLU.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
W Polsce jest support, sam w pracy dla jednej szkoły która nie ma nawet tych maili załatwiam sprawę 25 zablokowanych iPadow i już 20 z nich POLSKI support mi odblokował. Potrzebna była tylko faktura i dopisanie na niej numeru id urządzenia. Na stronce gdzieś, jeśli nie masz jak dzwonić na numery premium, jest opcja prośby o telefon do Ciebie na ich koszt. Jednakże jeśli nie posiadasz faktury ani nic go za dużo
  • Odpowiedz
@ishidar: liczyłem właśnie na taki komentarz jak Twój, który merytorycznie wyprowadzi mnie z błędu. Jeśli jest polski support to zajebiście, podrzucisz jakieś namiary? Bo znajduje tylko do USA.
Co do faktury to nie ma wuja, że ją znajdę, jednak Apple ID przypisane jest do mojego maila i na moje imie/nazwisko więc mam nadzieje, ze to załatwi jakoś sprawe
  • Odpowiedz
Spróbuj jeszcze stronki iforgot.apple.com, tam powinno się odpalić nawet resetowanie na maila. Z tego co widzę na chwilę obecną nie działa usługa aby serwis zadzwonił stricto do Ciebie. Jedyny kontakt to 008004411875 albo po prostu mailowy. Jak co to pisz oznaczaj postaram się pomóc :)
  • Odpowiedz