Wpis z mikrobloga

@Sdfghjkl: mój pies też je gówno z podobnym składem, bo tylko po tym jest zdrowy. Kupowałem mu żarcie za jakieś chore pieniądze ze składem jak u Amaro i zawsze kończyło się to sraką, rzyganiem i nocką u weta. Weterynarze polecali różne karmy i zawsze pies chory. Kazali odstawić mokrą i karmić tylko suchą, ale psiak uparty na tyle, że głodził się zamiast jeść suchą. Nie mam serca głodzić psa. Po tysiącach
@wcfilmowe: jak mu nagle zmieniłeś jedzenie po tym jak śmieci całe życie jadł to nie ma co się dziwić.
Próbujesz dowodem alegorycznym obalić wszelkie fakty dotyczące żywienia czy co?

@oldscholka: @GetRekt: jak nic innego nie ruszy to już wasza wina xD Jak dziecko nie będzie chciało jeść nic poza chipsami to też tylko chipsy będziecie mu kupować bo tylko je zjada? Co to w ogóle za logika. Ludzie widzą,
jak mu nagle zmieniłeś jedzenie po tym jak śmieci całe życie jadł to nie ma co się dziwić.


@vind: a ty wiesz co mój pies jadł całe życie xD no, ale to jak to jest? Skoro to jedzenie jest takie złe, to dlaczego mu się po nim poprawia, a po tym zajebiście zdrowym choruje? Przecież powinien zacząć latać takie porządne jedzenie. Porównywanie do czipsów to jest #!$%@? taki kek, że turlam
@oldscholka: Bo to zjeby niestety, prawda jest taka ze zwierzak nie potrzebuje nawet 30% miesa w żarciu, bo nie musi latać po lesie przy -20*C i szukać pożywienia tylko siedzi na dupie w cieple i ma regularna michę codziennie.
Jeżeli to nie jest najgorsze #!$%@? typu ARO 20kg paczka za 10zl to zawartość witamin i minerałów zawartych w przeciętnej karmie starczają mu az nadto bo ani ruchu, ani nie musi ogrzewać
@Sdfghjkl: ale ja naprawdę nie jestem debilem i wiem jak zająć się psem. Umiem czytać skład i recepty. I jakoś nie widzę żadnej trucizny w składzie karmy, która daje psu. Owszem, nie jest to rostbef wołowy z krów wychowujących się u podnóża Alp, ale pies jest zdrowy i zadowolony. Po karmach lepszej jakości i uznanych przez weterynarzy jest całkowicie odwrotnie, jakkolwiek bym do nich nie podchodził. Nie znam się na tym
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wcfilmowe: piona, mój kot kręcił nosem na wszystkie super mokre karmy z najlepszym składem i najwyższą ceną, kończyło się wywalaniem praktycznie nie ruszonej karmy. Wywalaniem kasy też. Teraz dostaje tańsze żarcie i wszyscy są szczęśliwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)