Wpis z mikrobloga

pewnie w schronisku jadlby lepiej jak u OP'a co?


@Michaelo_proteino: żebyś wiedział. Czytałam kiedyś post na fb jakiegoś schroniska, które robiło zbiórkę karmy. Po wszystkim napisali, że dziękują, ale większość z przysłanych karm była #!$%@? jakości (oczywiście piszę w uproszczeniu) i muszą ją całą... wywalić. xD Po czym podali całą listę jakichś drogich, ekskluzywnych karm do kupienia. Z ludzi, którzy dobrowolnie i z własnych pieniędzy przysłali karmę dla schroniska, zrobili jakichś
@Bolerro: #!$%@? w komentarzach już sraka o kotki

CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY... MAM NADZIEJE ZE WEJDZIE TO ROZPORZĄDZENIE I KOTA MOZNA BĘDZIE MIEĆ DOPIERO PO UZYSKANIU ODPOWIEDNIEJ LICENCJI
a może cały przemysł produkcji opakowań kartonowych ma się dostawać do wielkości skrytek?


@festiwal_otwartego_parasola: No błagam, nie mówię tu o producencie, który wysyła sklepom towar na paletach. Tam opakowania mogą mieć dowolny rozmiar i formę. Mówię tu o pakowaczu, który przylepił list przewozowy na gabaryt B, gdy paczka jest za duża na taką skrytkę. Gdyby sklep puścił ją jako gabaryt C, wylądowałaby w większym schowku i dałoby się ją wyjąć bez
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sdfghjkl: Dzięki wielkie! Akurat przeglądałem ten temat dzisiaj i zamówiłem już kilka do wypróbowania z Zooplus - Applaws, Granatapet, Cosma Nature oraz Feringa :) Wsio mokre, bo suchej mam jeszcze z 6kg od Royala..

Raczej mnie stać, ale w kraju w którym mieszkam może być problem z dostępnością haha
@HakerzyUkradliMiNicka: kolego. wiem, że kurier nic nie wybiera, sam pracowałem w sklepie internetowym i wysylalem przez inpost. jeśli nadasz przesyłkę gabarytu B, która w rzeczywistości jest gabarytu C, to inpost z całą pewnością zmieni ten gabaryt w systemie, ponieważ z miłą chęcią policzy Ci odpowiednią za niego opłatę. ciężko stwierdzić co tutaj zawiniło, moim zdaniem system, który otworzył złą skrytkę i tyle.

nie zgodze się też, że trafiłem na kuriera z