Wpis z mikrobloga

Siema jak oceniacie grę #divinityoriginalsin2? Zastanawiam się czy zacząć grać, ale nie wiem czy ogarnę. Po paru gameplayach na YT gra wydaje się dość skomplikowana. Ostani raz grałem parę lat temu w spell force, które chyba ma dość podobną mechanikę. Teraz głównie AC i Wiedźmin. #gry #rpg
  • 7
@ama_tor: jak na gameplayach Ci się wydaje skomplikowana, to na żywo też tak będzie. To jest co prawda jeden z najmniej skomplikowanych eRPeG-ów (w szczególności: jest mniej skomplikowana od poprzedniej części), ale to dalej eRPeG, więc jak Ci to nie pasuje, to nic nie poradzisz…
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ama_tor:
To jedna z moich ulubionych gier chociaż przyznaje ze potrafi przytłoczyć bo ilość zadań i opcji jest ogromna. Każdą mapkę trzeba też ogrywać w odpowiedniej kolejności, która nie jest oczywista. Inaczej dostajesz srogi wpierdziel.

Ja bardzo polecam.
@ama_tor: gra nie prowadzi za rączkę i nawet jest generalnie dość trudna, walki bywają naprawdę wymagające a trzeba też poświęcić nieco czasu na przeglądanie i dobieranie najlepszego ekwipunku. Poza tym nie ma tylu śmieszków różnej jakości co w pierwszej części, gra stara się być poważna i mroczna choć niektóre wrzutki Czerwonego Księcia powodują szybsze wypuszczenie powietrza nosem. Ogólnie nie jest to gra dla każdego. Jeśli masz ochotę na dość rozbudowany system