Wpis z mikrobloga

@wolfKida: Oni są #!$%@?ęci na tym wykopie. Ten post to jest normalnie dowód na to. Wykop panicznie się boi chorób psychicznych.() Pewnie masz/miałaś depresje, a oni ci piszą żeby cię unikać, bo się kiedyś cięłaś.() Wiadomo powinnaś się przejść do psychologa może nawet jakieś tabsy jeśli ci zaleci. Szukaj mądrych ludzi do swojego otoczenia, bo tu to jest dramat i ciemny las.
SarahC - @wolfKida: Oni są #!$%@?ęci na tym wykopie. Ten post to jest normalnie dowód...

źródło: comment_1586359325gk5dZfZMSAFg3OSQQuAtoe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@SarahC: xD Tylko że ten demon mu dawał supermoce pod koniec serii, a depresja co Ci daje? Większe ryzyko że w chwilach słabości jej wróci choroba i całkiem jej #!$%@?. Co się dziwisz ludziom że nie chcą ryzykować wiążąc się z osobami po przejściach? Mam ryzykować że znowu jej nie wróci, a jak wróci to może bym nie wytrzymał i zerwał, przez co dolewał oliwy do ognia? To już lepiej
  • Odpowiedz
Ja uwielbiam takie pojedyncze, które przedstawiają jakąś historię np. mam sporo blizn po tym jak nieopatrznie dotknęłam czegoś gorącego, raz z winy brata i lubię mu to wypominać i pokazywać co mi zrobił xD pojedyncze i z historią są słodkie, ale w takiej ilości to już ciężko patrzeć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@wolfKida:
Jeśli blizny po wypadku czy operacji to absolutnie takie coś nie przeszkadza.
Jeśli blizny po samookaleczeniu to unikać takiej osoby jak ognia, bo wiadomo, że ma coś nie tak z banią.
  • Odpowiedz