Wpis z mikrobloga

  • 5
@Mathas Nie wiem czy zauważyłeś, ale Rosja najbardziej dokazuje jak jest silna a nie słaba. Kiedy napadli na Ukrainę baryłka była na szczytach, a teraz nawet Białoruś stawia im warunki, na które muszą się zgodzić. W latach 89-92 nie było żadnych bombardowań, a rozpad ZSRR. Nie wiem w ogóle co to za propaganda jakoby Rosja czy jakiś inny kraj w ciężkiej sytuacji miał kogoś atakować. Do prowadzenia wojny potrzebne są pieniądze
  • Odpowiedz
  • 0
@Cyslav Poczekaj jak Rosja się skuma prędzej czy później z Chinami, wtedy zobaczysz słabą Rosję xD Pamiętaj, Rosja nigdy nie jest taka słaba na jaką wygląda.
  • Odpowiedz
  • 3
@Mathas w w/w sytuacji chińczyki prędzej wjadą w syberie niż się będą z truchłem dogadywać xD i w sumie ich bym się akurat obawiał.
  • Odpowiedz
@Mathas: No tak, chwalenie Rosji : "to super kraj bo umie innym #!$%@?ć" to jak mówienie że lepiej być dresem z pod budki niż biznesmenem, bo dres jak nie ma hajsu to #!$%@? biznesmenowi. Dla mnie ważne jest jak się żyje w kraju w którym mieszkam. A fakty są takie że w krajach nadbałtyckich i Polsce przeciętnemu obywatelowi żyje się lepiej i bezpieczniej niż Rosjaninowi w jego kraju.
  • Odpowiedz
@szurszur:
@szurszur:
Rosjanie naprawdę myślą ze ktoś tęskni nad czerwonym batem z Moskwy, który przywozi miejscowe rządy panstw satelickich na taczkach( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet mi ich nie żal, nawet zwierzęta zagryzłby samca alfa który zjadałby całość upalowanych zwierząt przez siebie, ale rosjanie będą pękać z dumy i w sumie mieć w dupie ze putin z oligarchami ich okrada, ważne ze są duzi i
  • Odpowiedz
@Ciapatus:
Czy ja wiem czy Europa pomija znaczenie afryki ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zobacz kto najczęstszej interweniuje w afryce broniac swoich interesów, czy czasem to nie Francja? Które firmy wydobywają, a raczej rozkradają za bezcen taką np demokratyczna republikę konga, najbogatszy chyba kraj jeśli chodzi o zasoby wszelakie, no może poza ropą, dając w zamian miejscowym elitą jakieś śmieszne ochłapy porównywalne do dawnych skalnych paciorków,
  • Odpowiedz
@Mathas Rosja zaatakowała Gruzję i Ukrainę, kraje poza NATO. Kraje praktycznie bez armii ale zrzeszone z NATO Litwa, Łotwa i Estonia nie do ruszenia przez Rosję.
  • Odpowiedz
@szurszur: ale wiecie, że karakan bierze przykład z Rosji, mimo że zaklina że tak wcale nie jest?
TVP- Telewizja Rossija
PiS- Jedna Rosja
Karakan- (che być jak) Putin- demokratycznie wybrany autorytarny władca
  • Odpowiedz
@Sebastix:

O CIE #!$%@?... ()/ Miałem okazję odwiedzać wschodnie kraje w tym rosje służbowo i przecież to kurva piekło na ziemi... Ale ruscy mają tak wyprane czerepy że z całą pewnością to łykają.


Tzn? W jakim sensie piekło, i w jakim
  • Odpowiedz