Wpis z mikrobloga

@Mathas: A znaczy tyle dlaczego? I co jest dla ciebie ważniejsze, własny poziom życia, swobody obywatelskie, wygodne życie na poziomie, czy łechtanie własnego ego pozorną "potęgą" wynikającą jedynie z posiadanie atomówek i przestarzałej armii. Przecież w systemie jaki jest w Rosji nie ty, tylko władza i oligarchia będzie żyć dostatnie, a z faktyczną opinią się spotkasz jak pojedziesz na zachód, i zwykli ludzie będą mieli o tobie opinię zacofanego narodu
  • Odpowiedz
Źle to przetłumaczyłeś. Oni patrzą tęsknie w stronę statku z rosyjską flagą i mówią co innego: "A mogliśmy być w naszej drużynie".


@moby22: Wiem własnie. Czcionka mnie zmyliła i myslałem, że tam jest ''wy'' a nie ''by''.
  • Odpowiedz
@szurszur: O CIE #!$%@?... ()/
Miałem okazję odwiedzać wschodnie kraje w tym rosje służbowo i przecież to kurva piekło na ziemi...
Ale ruscy mają tak wyprane czerepy że z całą pewnością to łykają.
  • Odpowiedz
nie tyle rozpada, co upada jej znaczenie w swiecie, zmniejsza sie jej udzial w swiatowym pkb, (...) europejczycy nie dostrzegaja ze to oni za 30 lat beda skladac xiaomi w fabryce za miske ryzu zeby pan chinczyk mogl sobie je tanio kupic


@Ciapatus: trochę jednak przesadzasz z tym 30 lat :) Udział Europy w światowym PKB systematycznie spada od mniej więcej I WŚ czyli ponad 100 lat a nadal jest
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2:

co k*rwa? Pokaż mi jednego prawak, który chciałby uzależnienia Polski od Rosji, czy od kogokolwiek. Niezły chochoł.


jasne, wielu prawaków deklaruje, że chce Polski niezależnej od nikogo, ale to w praktyce jest niemożliwe i oddalając się od Unii wpadniemy w objęcia Rosji. Przypomnij sobie jak strategia trzymania równego dystansu skończyła się w 1939.
  • Odpowiedz