Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Wpadłem na pewien pomysł, nie będę ukrywał że ostatnio modny posiłek w proszku o nazwie Huel jest zbyt drogi dla mnie. Ale uważam że z tanich produktów dostępnych w każdym sklepie można dość łatwo zrobić podobny posiłek zachowując takie same wartości odżywcze jak Huel, wystarczy trochę matematyki do obliczenia proporcji. #dieta #huel #mikrokoksy
  • 47
@defacto: u mnie w robocie to żarli, w poprzedniej, ludzie flaki albo ludzie z brzuchem piwnym. Hurr durr schudniemy.
No to im nie wyszło.

Jedynym plusem tego czegos było to, że można to było wypić na raz i dalej #!$%@?ć. Ale taki efekt osiągnęłam też zwykłymi szejkami.

@lisku_chytrusku: Pisałem już wcześniej też że jest to pewnego rodzaju eksperyment. finalnie cel był napisanie kalkulatora który będzie obliczał mi kaloryczność posiłku i to osiągnąłem, wybierając płatki owsiane, białko, orzechy, siemie lniane już jestem w stanie taki posiłek osiągnąć dużo taniej niż heul według kalkulatora właśnie w proporcjach ~37:30:30:3. Posiłki te będę wykorzystywał w zabieganym czasie a nie przechodził na dietę tylko proszkową.