Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Wpadłem na pewien pomysł, nie będę ukrywał że ostatnio modny posiłek w proszku o nazwie Huel jest zbyt drogi dla mnie. Ale uważam że z tanich produktów dostępnych w każdym sklepie można dość łatwo zrobić podobny posiłek zachowując takie same wartości odżywcze jak Huel, wystarczy trochę matematyki do obliczenia proporcji. #dieta #huel #mikrokoksy
  • 47
  • Odpowiedz
@defacto: i to jest idea! Jak zastapic posilek w proszku o smaku kotleta schabowego majac do dyspozycji produkty dostepne w sklepie, niechże #!$%@? pomyślę... xDDDD
Ja #!$%@?, coraz lepiej na tej kwarantannie niektórym działa xD
  • Odpowiedz
le uważam że z tanich produktów dostępnych w każdym sklepie można dość łatwo zrobić podobny posiłek zachowując takie same wartości odżywcze jak Huel,


@BillyGugu: aż z ciekawości doczytałem. Poważnie ludzie kupują ten szit i stawiają jak naszy wykopek znak równości pomiędzy proszkiem a normalnych schabowym, paką ryżu i surówką?
  • Odpowiedz
@piastun: jestem w stanie zrozumiec kupowanie tego jako dodatek, nie wszyscy maja czas zeby przygotować sobie posiłek. Ale robienie z tego sposobu zywienia i stawianie na rowni z kotletem schabowym to spaczenie. Huel to substytut.
  • Odpowiedz
@defacto: Wystarczy krótka lektura etykiety, aby pokapować się, że ten huel stoi jakościowo i cenowo na poziomie "cudownych produktów" MLM-ów. Za 1/4 ceny kupisz dobry WPC, zestaw witamin, płatki owsiane i tyle.
  • Odpowiedz
Mozesz sobie upiec schab, zrobić go w sosie. Co niezdrowego jest w schabie?


@piastun: a co niezdrowego jest w huelu? przeciez nikt tego nie bedzie #!$%@? do konca zycia, jak ktos wytrzyma max rok na tym to bedzie cud, a to bedzie np 1/60 ich calego zycia

  • Odpowiedz
@ciezka_rozkmina: wiesz co początkowo myślałem, że autor to jakaś zagubiona owieczka, której mame przestała gotować ale po ataku kilku idiotów dotyczących schabu jestem już pewien słów @Libereptilian: czyli mamy tu do czynienia z niczym innym tylko MLM zatem szkoda dalej się udzielać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Duzy_Dziki_Zwierz: mi akurat to kolo dupy lata, jest popyt, wiec jest i podaz, tak samo jak z tym cateringiem zywieniowym, mozna zrobic 10x taniej, ale po co? ktos ma pieniadze to kupi i tyle, nikt mu w kieszen nie powinien zagladac

wciskają ciemnotę że to jakieś super wyjątkowe nie wiadomo co


z tego zyja, musza opakowac gowno w ladnym papierku, tak jest wszedzie
@ciezka_rozkmina: ale ty idiota musisz byc, nigdzie
  • Odpowiedz
@Szimu: nie chodzi mi nawet czy kogoś stać czy nie. Po prostu żerują na ludzkiej niewiedzy. Ja jem jakieś kilo mięsa, 4 jajka i ze 20 białek, plus 70g izolatu jak ćwiczę. I nie wyobrażam sobie inaczej. Nie wiem jak miałbym czuć jakąkolwiek satysfakcję pijąc jakieś gówno. Szczególnie Janusz który chce schudnąć, bo ja zacisnę zęby i przetrwam. "Panie to #!$%@?" cytując klasyka
  • Odpowiedz
żerują na ludzkiej niewiedzy


@Duzy_Dziki_Zwierz: nie chce sie tutaj sprzeczac juz w kwestiach moralnych, temat rzeka i nikt nikogo do swojej racji nie przekona.. zyjesz nie od dzis i wiesz, ze to jest biznes jak kazdy inny, ktory ma zarabiac, wiec zrobia wszystko, zeby tak sie stalo
  • Odpowiedz