Wpis z mikrobloga

Hejka, jak sobie radzicie z depresją teraz, z tymi ograniczeniami?
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Me_tte: mnie się skończyła umowa, którą miałem do końca marca. Wczoraj odebrałem wszystkie dokumenty i zdałem narzędzia. I w sumie nie mam co robić. Chciałem się przeprowadzić do Katowic, a tu epidemia ;) Nie mam zielonego pojęcia co z sobą zrobić, martwię się o pieniądze i przyszłość. Normalnie, to już rozglądałbym się za mieszkaniem które będę wynajmował. No cóż.
  • Odpowiedz
@malosolna_ikra: teraz jest sporo ogłoszeń w całkiem spoko cenach mieszkań które wcześniej były jako najem krótkoterminowy a teraz oferują na miesiac-dwa. Może spróbuj w ten sposób?
  • Odpowiedz
Po jakiś 8? 10? Latach wróciłem do grania w World of Warcraft, cieszę sie zajebista fabuła. Aktywowałem sobie empik premium za free na 60 dni i słucham audiobooków o rozwoju osobistym. Szukam innych promocji, kursów, mam frajdę jak cos znajdę, choć i tak trafia do ulubionych i pewnie nie skorzystam.
  • Odpowiedz
  • 1
@Me_tte to kontrolna, comiesięczna, więc opowiem przez telefon co i jak, dowiem się jak się płaci i dostanę receptę. Pewnie nie będzie źle, bo moja doktor jest bardzo super
  • Odpowiedz
@Me_tte zadziwiająco bardzo dobrze. Nie wiem, może to przez podwojoną dawkę leków chwilę przed izolacja, ale razem z psychiatrą w czasie "wizyty telefonicznej" byliśmy zaskoczeni, że sobie całkiem nieźle radzę
  • Odpowiedz
@Me_tte: Ale tęskno mi za imprezkami, za znajomymi, za wypadami... Co roku jezdzilismy na imprezkę w kwietniu, z okazji urodzin mojego niebieskiego, w tym roku d--a :( Aale podwóreczko i ogródek ratuje dupe, no i piesek też.
  • Odpowiedz