Wpis z mikrobloga

Hejka, jak sobie radzicie z depresją teraz, z tymi ograniczeniami?
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Me_tte: #!$%@?, jak dadzą Ci mandat za siedzenie w lesie to go nie przyjmujesz i po prostu czekasz na sprawę sądową, przez niską szkodliwość czynu sąd pewnie to umorzy, a koszty sądowe zostaną zasądzone na koszt państwa
  • Odpowiedz
@dami423: super, ale ja z moja nerwica nie miałabym odwagi się tak zachować, jest zakaz to go przestrzegam bo inaczej bym umarła ze strachu robiąc coś nielegalnego xd
  • Odpowiedz
@dami423: tak, tak, to prawda, ale dotychczas problemy rozwiązywały leki a teraz przyjmuję podwójną dawkę i zasypiam o 4-5 a wstaje o 8.30, codziennie
  • Odpowiedz
@Me_tte: no to szkoda, ja akurat nie mam takiego problemu, bo dlaczego państwo ma mnie ograniczać w takich rzeczach jak pójście do lasu gdzie mogę spotkać maksymalnie jedną osobę (leśniczego) bo reszta nawet nie myśli o takich eskapadach.
  • Odpowiedz
@Me_tte: @Me_tte: w sumie to nic się nie zmieniło, tylko więcej gram w gry i rozmawiam ze znajomymi których poznałem w grach. Znowu powróciły te 12 godzinne rozmowy z ludźmi z drugiego końca świata, co jest akurat zajebistą rzeczą. A tak w ogóle to księżyc ma być dzisiaj różowy od godziny ok. 5 rano xd
  • Odpowiedz
@malosolna_ikra: tak, ja też nagle zaczęłam rozmawiać z ludźmi przez internet chociaż wcześniej byłam na L4 i miałam na to więcej czasu, teraz po prostu wstaje, pracuje do 17 i kładę się do łóżka, tak wyglądają moje dni
  • Odpowiedz