Wpis z mikrobloga

Wszem i wobec oznajmiam, że nie znam bardziej rakowego INFLUENCERA i FREETHINKERA który ostatnio nader często pojawia się na mojej karcie głównej na YT.
Dziki trener wrzuca swoje opinie w formie krótkich krzykliwych, prześmiewczych filmikow że #!$%@? ZBLIŻENIAMI NA TWARZ. Kto też go nie lubi i uważa go za rozrywkę dla mentalnego plebsu ręka w górę!!!

Plujesz? Ja pluję!

#rakcontent #dzikitrener #patologiazmiasta
k.....i - Wszem i wobec oznajmiam, że nie znam bardziej rakowego INFLUENCERA i FREETH...

źródło: comment_1586258278QypJJecOgdXfTiIOuRC5ZO.jpg

Pobierz
  • 71
@konstelacjaniesamowitosci ą ę rozrwka dla mentalnego plepsu...
Koles robi mini vloga w calkiem zabawny agresywny sposob poruszajac codzienne sprawy dotykajace przecietnego czlowieka, tylko tyle. Dlatego mu tak ogladalnosc skoczyla.
Nie sili sie ani na guru ani na i fluencera co mu przypisujesz. Prosta, krotka forma zrozumiala dla kazdego.
Wczoraj sluchalem se Arvo Parta i ronilem lze nad hymnem maryjnym a dzis se obejzalem dzikiego trenera co nie czyni ze mnie plebsiaka.
Zluzuj
@konstelacjaniesamowitosci: raz mi się wyświetlił ale na miniaturce już wyglądał jak idiota, ani razu nie obejrzałem dopiero jak wypowiedział się ostatnio o fitloversach co mówili o tym że wirus znika chyba w 30 stopniach i jak komentował to w taki sposób że wywnioskować można było że sam przeczytał to przed chwilą w internecie dlaczego to nieprawda i jaki był z siebie dumny XD oczywiście fitlovers taki sam rak jak on