Wpis z mikrobloga

Nie ma nic gorszego jak praca grupowa na studiach. Zrobiłem ponad pół sprawozdania sam i wysłałem na grupę na messengerze, żeby zespół zrobił resztę sprawozdania. Wysłane w niedzielę, od tamtej pory pomimo, że są aktywni na czacie, to temat sprawka unikają, gdy zapytam ich, czy zrobili nie ma odpowiedzi. Jak mnie to #!$%@? strasznie, zwłaszcza, że ich robota to 2 wykresy i wnioski. (°°

#studbaza
  • 43
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@fozolif: U mnie podobnie, najgorzej się pracuje z dziewczynami. Jeśli nie będziesz mówił im co robic i #!$%@? ich terminami to nie #!$%@? nic nie zrobisz...
  • Odpowiedz
@fozolif: o, to wpis dla mnie xD kiedyś przed świętami też miałem sprawozdanie do zrobienia z grupą, ale jak to z grupami bywa - no praca się nie klei. Zbliżał się deadline, mi zależało na wolnym czasie w święta to oświadczyłem na konfie że robię i oczekuję pomocy. Zgłosiły się 3 osoby do pomocy i starosta, który nie bardzo potrafił pomóc, ale dobry człowiek z niego, zawsze wszystko załatwiał i zapytał
  • Odpowiedz
@LazyInitializationException: mam taki zamiar, ale czekam cierpliwie do południa na odpowiedź. Choć prowadzący ma swoje listy z przypisanymi zespołami, więc nie wiem, czy to coś zmieni...
@deyna: no ostatnie sprawko też zrobili tylko wnioski, a i tak musiałem po nich poprawiać, bo te wnioski wyglądały tak: "celem ćwiczenia było..." i tyle xD
@Bobert_Haubica: o to współczuję. U mnie zespoły 3-osobowe, no i raczej na roku jest świadomość u większości,
  • Odpowiedz
@fozolif: #!$%@?ć karać nie wyróżniać. Pozniej trafisz na takiego w robocie i tez wez zrob bo on troszke #!$%@? jest i cale zycie sie udawalo przejść na głupka
  • Odpowiedz
@fozolif: ja miałem przedmiot: aktywnośc fizyczna osób z niepełnosprawnością. Praca w grupach wymyśleć i przeprowaidzić ćwiczenia: silowe, koordynacyjne, wytrzymałościowe itp. Wyszlo około 15 ćcwiczeń, 5 rodzai. Ja wyymyśliłem 3/4 ćwiczeń a gdy przyszło do prezentacji oznajmiłem że nie bede wszystkiego przedstawiał bo to nie fair. Oburzenie w #!$%@? xDDDDD
  • Odpowiedz
  • 3
@czokobons przeciez zapewne mogli zrobić wlasne sprawko. #!$%@?, co sie na polibudach odjaniepawla to glowa mala czasami. Student studentowi studentem. A jak kierunek jest "zamawiany" i ma wyzsze stypendia to skakanie sobie do gardeł jest na porządku dziennym
  • Odpowiedz
  • 0
@czokobons duzo zalezy od kierunku. U mnie niestety był kierunek zamawiany, wiec odjebywaly sie tajne terminy 0 dla wczesniej umowionej "elitarnej grupki", brak pomocy ze strony kolegow, a nawet podawanie złych odpowiedzi zeby komuś #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
Ja kiedyś tak miałem że byłem w grupie z dwoma przegrywami i się #!$%@? wpisali tylko siebie. Zrobiłem prace sam w godzinę i dostałem 4 a oni 3, o jak pięknie było patrzeć na nich. Swoją drogą nie raz robiłem robotę za całą grupę ziomków z jakichś ciekawych zajęć bo wolę wszystko sam zrobić w moment niż #!$%@? 2 tygodnie w grupie.
  • Odpowiedz
@fozolif #!$%@?, to ja panie mam zajebiste grupy zawsze (no dobra od 2 lat jedna grupa stała) i zawsze potrafimy się dogadać co kto robi, jaki jest podział, kolejność itd.
Zrób samemu całość jak możesz i wyślij do prowadzącego i tyle.
  • Odpowiedz