Wpis z mikrobloga

Ostatni raz kupiłem SSD od ADATA. Dokładnie SU650 960GB.
Mimo że nie był dużo używany - używałem go głównie do trzymania gier ze steama (a grałem mało), padł nawet przed upłynięciem 2 lat. Mam też dysk SSD 128GB od Intela, którego używam nieprzerwanie od 6 lat. Mając na nim system, długie lata używając hibernacji. Był szyfrowany, odszyfrowywany, szyfrowany ponownie i jest używany dzień w dzień. Działa bez problemów. Zachciało się JEDEN GIGA ZA PISIONT DZIWIENĆ GROSZY!!!!1111, to mam za swoje ¯\_(ツ)_/¯ Nigdy więcej. Omijać to gówno szerokim łukiem.

edit:
ich support to też jest klasa sama w sobie xD dobrze że morele.net jeszcze nie padło, to może oddadzą kasę
#pcmasterrace #adata #ssd
Pobierz
źródło: comment_15862357624LRBaIIlnY7KD66vAmlW2S.jpg
  • 46
@tamagotchi: tak czasem bywa. Ostatnio miałem problem z kablem hdmi. Monitor nie reagował, nie wykrywał źródła. Jak tym samym przewodem podłączyłem komputer pod telewizor, to jakby nigdy nic wszystko działało. Jak znów podłączyłem ps4 do tv, to przez chwilę były problemy, które znikły i wszystko było w normie ¯\_(ツ)_/¯
@Resuscytacja: ja mam swoje podejrzenia - kabel, na którym były problemy, ma kilka połączonych ze sobą segmentów, może Crucial jest zbyt wybredny pod tym względem. Ale póki działa, to nie będę w to specjalnie wnikał ¯\_(ツ)_/¯
@tamagotchi: Co to za soft? Mam problem z ADATĄ i nie wiem już czym sprawdzić SMART. Degradacja dysku o kilka procent przez rok użytkowania nawet dosyć lekkiego bo nie instalowałem na nim 50x GTA V dziennie a już syf pokazuje degradacje na crystaldiskinfo.