Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#motocykle
Czy buty rebelhorn rio to dobry wybór? Głównie miasto, sporadycznie wypady poza.
I czy jak noszę zwykle buty 44 i 2/3 a jak nie ma ćwiartek to 45 to buty motocyklowe 45 będą ok?
  • 7
@joe-do-336: co but to inaczej, ja przymierzałem ze 20 par zanim ostatnie mi przypasowały. Mam rebelhorny trip od ~13k km i do niczego się nie mogę przyczepić, nie śmierdzą, rzep działa tak samo, suwak bez problemu, "skóra" nigdzie nie przetarta od zgięć.
Polecam przymierzyć co możesz, żeby poczuć czym się różnią buty.
@joe-do-336 tak jak @KurzeJajko mam rebelhorn trip i po 2 miesiącach podeszwy w obu butach się odkleiły, po naprawie są ok, ale tylko ok. Przemakają prawie od razu, dosyć wygodne, ale szału nie ma. Kupiłem niedawno RST Adventure 2, jeszcze w nich niestety nie jeździłem, ale leżą na nodze 100x lepiej. Ogólnie rebelhorna nie polecam.
@joe-do-336: ja tez nie polecam rebelhorna, zamek w butach się zepsuł i na gwarancji nie przyjęli, bo zepsuty mechanicznie i nara (buty miały może 2 miesiące ( ͡° ʖ̯ ͡°) )
Naprawiłem u szewca zamek. Po jakimś czasie zaczęła pękać skóra, no i ogólnie średnio wygodne są.

Jedyny plus to cena, ale lepiej chyba dołożyć i się tak nie pałować.