Wpis z mikrobloga

@HansLanda88: swietna podpowiedz, zeby nie przyjmowal mandatu skoro dostanie wtedy kare adminsitracyjna xD


ciekawe, czy sam bys nie przyjal? xD
bo ja wolalbym mandat 500 xD niz kare 5000 xD
@hubi-hubi: daj coś innego niż wychodkowe gadanie, powiedz mi czemu mam nie przyjąć i jak się potem wybronić
(kosztami mniejszymi niż np max mandat 500) a nic nie stracić xd
Bo jak widać mandaty lecą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pjoooter: ograniczenie przemieszczania się można wprowadzić w momencie wnprowadzenie stanu wyjątkowego, a takiego nje ma. Wszystkie zakazy i mandaty są wystawione niezgodnie z prawem i konstytucją, także nie przyjmuj i się sądź.
@hubi-hubi: sadz sie, a potem panstwo cos innego wprowadzi, mandaty beda jednak zgodne, niezgodne, obojetne...ale zwykly mireczek jak ja dostaje mandat 100-500 to zaplaci jakos, a po sadach sie ciagac, jak ja nigdy z prawnikiem nie gadalem, chyba, ze mozna prawnikiem nazwac corke sasiada po II latach na prawie, na gunwouczelni...zreszta nie po sadach, bo jak nie przyjme mandatu to dostaje przeca kare adminsitracyjna ktora ma rygor natychmiastowego wykonania i tam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pjoooter: no stary. Jak nie jesteś w stanie wytrzymać bez jazdy na rolkach, bo jest 3ci Ciepły dzień i zadajesz głupie pytania, to Ci odpowiadam. Czego ty oczekujesz? Jakie luki? Nie mają prawa Cie za to karać. Nie przyjmujesz i tyle.