Wpis z mikrobloga

@pasiaty: >Na 14 może nie będę gotowy, ale 15 pewnie tak.

po 8 bro o 15 będziesz miał jeszcze około 0,7 - 1,0 promila. Może będziesz czuł się dobrze, alee nawet nie myśl o prowadzeniu czegokolwiek mechanicznego.

wejdz sobie tutaj http://alkomatonline.pl/Pomiar-wirtualnym-alkomatem.aspx i zobacz. Ten test jest w miarę wiarygodny. Jeśli będziesz miał wątpliwości to zawsze możesz IŚĆ na komisariat, najlepiej z kimś i poprosić o sprawdzenie - robią to za darmo.
@pasiaty: pytałeś o radę. 2 osoby Ci powiedział, że nie da rady zejść do 0 do 1500. możesz robić co chcesz, tylko pamiętaj że kierując samochodem po alko narażasz nie tylko siebie, ale też innych użytkowników drogi i stajesz się przestępcą.
@pasiaty: patrzę na Twoje wpisy i utwierdziłem się w przekonaniu, że jesteś chlorem któremu alk zaburzył postrzeganie świata - klasyczny przypadek zaprzeczania. Ja jestem inny alkohol inaczej na mnie działa. Gówno prawda ale za swoje czyny musisz sam brać odpowiedzialność, zrobisz co zdecydujesz
@Aberworthy: nie zaprzeczę, ale w innym przypadku w ogolę nie piszę. 80% wpisów i komentarzy jest po piwie. Boję się innaczej pisać w internecie. Przynajmniej staram się i moje wpisy nie wyglądają jak "alejsj #!$%@?łęm i rucham zukltei laski i tereradz usdnuwam gkonto bo wietnam i wstyd"

Zawsze jak komuś nie pasuje to czarnalista i już.