Wpis z mikrobloga

Coraz bardziej mnie #!$%@?ą wielcy poplecznicy #stayhome #zostanwdomu
Bo owszem, siedzenie w sklepie w 200 osob to #!$%@? pomysł, spotkanie się tłumnie w restauracji również, chodzenie na imprezy niewiele lepsze.

Ale co jest złego w wyjściu na zwykły spacer?
Albo przejażdzce samochodem po mieście.

Nie każdy ma stalowe nerwy i w pełni zdrową psychike. Jesli dla kogoś siedzenie 2 miesiące w domu to nie problem to fajnie. Ale są ludzie, ktorzy dostają depresji, nerwicy czy stanów lękowych przez bycie zamkniętym w 4 scianach.

#koronawirus #kwarantanna #oswiadczenie #gorzkiezale
  • 36
  • Odpowiedz
@AnMarie: Może dlatego, że ćwierćinteligenty w naszym kraju postanowili uciekać z domowej kwarantanny robiąc zgromadzenia/imprezy czy zwykłe ucieczki. Działania mediów są dostosowane do ogółu, a to ze większość to debile to już nie mój problem
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZPoetaZ: przecież u nas było bardzo mało przypadków łamania kwarantanny. Media trąbią o prawie każdym przypadku, a to są tylko`pojedyncze osoby. W innych krajach jest gorzej pod tym względem.
  • Odpowiedz
Może dlatego, że ćwierćinteligenty w naszym kraju postanowili uciekać z domowej kwarantanny robiąc


@ZPoetaZ: Ćwierćinteligenty przede wszystkim:
- sprawdziły 40k ludzi z zagranicy bez oddzielenia ich od reszty społeczeństwa na czas kwarantanny
- zrujnowały agencję rezerw materiałowych, i wykorzystały ją do skupu węgla
- zrujnowały służbę zdrowia
- odradzały noszenie masek, i zakazywały ich sprowadzania
- a teraz, żeby to wszystko maskować wprowadzają zbyt radykalny lockdown (mimo, że masa zarażeń jest
  • Odpowiedz
Coraz bardziej mnie #!$%@?ą wielcy poplecznicy #stayhome #zostanwdomu


@AnMarie: ostatnio jechałem na rowerze przez dzielnica domków jednorodzinnych.
Na chodniku wymalowane kredkami "zostań w domu <3" - atwo kuhwa mówić jak masz dom z dupnym ogrodem! Koleś grzebie w garażu, a grażyna z dziećmi robi grilla (°°
  • Odpowiedz
@AnMarie: Dokładnie, każdy "Hurr durr, ja siedze na dupie a ty idziesz pobiegać?? Chcesz mieć drugie Włochy?" Ale że do kraju wróciło kilkadziesiąt tysięcy zarażonych "rodaków" zza granicy bo przecież jak sie pali pod dupą to trzeba przyjechać to już wszystko ok. Na pewno ktoś na mnie nakicha w momencie mijania go podczas biegu po parku ...
  • Odpowiedz
@AnMarie: złapałam deprechę, mamy małe mieszkanie na 4 osoby (ja, dwie siostry i tata), a ten tak panikuje, że mamy zakaz (mimo tego, że ja 22 lvl, druga 20, trzecia 18) wychodzenia z domu. Niebiescy też dostali zakaz przyjeżdżania do nas. Na uczelnię i do domu robiłam okolo 6 km dziennie, teraz od 3 tygodni prawie robię 50 kroków dziennie xd Powoli nie wytrzymuję. Z niebieskim widziałam się o 4 rano
  • Odpowiedz