Wpis z mikrobloga

#kuchniamg78

Wynająłem miejsce do nagrań i jutro próbujemy kręcić pierwsze odcinki do mojego nowego kulinarnego kanału na YouTube. Wybrana została też nazwa - Top Gar ( ͡° ͜ʖ ͡°), którą podsunął mireczek @Villthuriss. Kanał jeszcze nie ma grafik, ale o to zadbamy razem z @M4YU jutro wieczorem i w środę.

Trzymajcie kciuki aby wszystko się udało, przy pierwszych odcinkach pewnie wyjdzie nam masę problemów, o których nie pomyśleliśmy :D Jeśli wszystko dobrze się powiedzie to pierwszy film na kanale pojawi się jeszcze w tym tygodniu.

W tym tygodniu z okazji świąt mam nadzieję, że uda się też opublikować nie jeden, a dwa przepisy. Oba będą na świąteczne rzeczy, bo wielu z Was pisało do mnie żeby je przygotować bo te święta będą spędzać samemu pierwszy raz. Mam nadzieję, że nie zawiodę

Pozdrawiam,
MG78

#gotujzwykopem
MG78 - #kuchniamg78

Wynająłem miejsce do nagrań i jutro próbujemy kręcić pierwsze ...

źródło: comment_1586158791AqnbYCs1cOuiwnXWjYQbJO.jpg

Pobierz
  • 213
@Ka4az: Zależy do jakich celów i kiedy. Gdybyś chciał tam zrobić np. firmowe warsztaty integracyjne to drożej niż za używanie samej części kuchennej, gdzie będę nagrywał. Ja zapłaciłem 500 zł za cały dzień, normalnie byłoby 1000 ale jest pandemia.
@ubeusz: Kielce, nie orientuje się dokładnie w cenniku ale to zależy chyba od zastosowań. Oprócz samej kuchni jest tam też kilkanaście miejsc do gotowania (pod przeprowadzanie warsztatów) i jadalnia też tak na oko na kilkanaście osób.
@przemax: Teraz na razie nie bedo bo mój mięsny z powodu wirusa wprowadził ograniczenie i nie mielą mięsa, a nie mam tu maszynki :( Już ze 3 tygodnie nie jadłem swojego burgera (,)