Wpis z mikrobloga

W RMF wlasnie powiedzieli ,ze 81% popiera zakazy narzucone przez rzad.

Trzymajcie sie w tej Polsce.

#koronawirus
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 241
@Kafarek555: ale k---a tu pewnie chodzi o zakaz wychodzenia, zamknięcie szkół XD to dobre decyzje, a wy p---------e.

To samo dzieje się w Norwegii, Hiszpanii- nie mogą tam wychodzić i nikt nie robi problemów takich jak tu.. k---a ludzie
  • Odpowiedz
@Xemioza: xD no tak, k---a! Jacy oni są wszyscy głupi. Po co przestrzegać zakazów w dobie śmiercionośnego wirusa w--------o na cały świat xD. Dobrze, że mamy takich open minded graczy jak wy panowie wyciągnijcie nas z tego k--------a
  • Odpowiedz
@Xemioza: zakazy są potrzebne, żeby wpłynąć na takie upośledzone jednostki jak ty, które nie myślą priorytetowo o dobrze społeczeństwa, tylko uważają, że są jakieś wybitne i sami będą wytyczać swoje granice
  • Odpowiedz
  • 18
@vovo: pojscie do lasy czy parku gdzie nie spotkasz zywej duszy, zakazac. Masz mniej niz 18 lat ? Zakazac. Kupisz cos niepotrzebnego w sklepie. Mandat.
Ruchaja nas/was w dupe jak chca. I sa takie jednostki jak ty ktore sie z tego ciesza. Przykre.
  • Odpowiedz
@Xemioza: no to pozwól teraz ludziom chodzić do parku, bo ty sobie pomyślałeś, że nikogo tam nie spotkasz XDDDDD masa osób by tam poszła, ty wybitna jednostko. Wszystko przemyślałeś, ale nie winie cię za twoją głupotę, bo ta sytuacja jest tak odkorzeniona od codzienności, że nie tylko tobie bije do głowy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Xemioza: jestem pełnoletni, mogę wychodzić ale tego nie robię. Tak bardzo musicie wyjść z domu? Nie wytrzymacie?
  • Odpowiedz
  • 1
@vovo: Szkoda z toba dyskusji xd.
USA wymarzonym terytorium do zycia. Bez urlopow, sluzby zdrowia.
Polacy lubia miec bata nad glowa, jak go nie ma to im o--------a.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Xemioza: co XD to teraz d-------s. Nie nie lubie mieć bata nad głową i mi go nikt nie trzyma. Jakbym chciał to bym wyszedł w każdym momencie, ale nie chcę, bo nie mam potrzeby. Wiele posiedzieć i przeczekać, aż wprowadzą obowiązek noszenia masek. Wtedy będzie można normalnie wyjść do pracy.
  • Odpowiedz