Wpis z mikrobloga

#bannerlord
1. Jak dać towarzyszowi ekwipunek? W oknie dialogu nie widziałem takiej opcji.
2. Co robić generalnie mając oddział koło 20 ludzi którzy potrafią zabić lootersów bez strat? Na tych patałachach mi nie awansują a nic ciekawszego do bicia nie ma, z resztą mocniejsze oddziały pewnie by mnie ubiły, jak (na czym) awansować tą hołotę? Z resztą mi też staty rosną jak krew z nosa...
3. Da się w turnieju wygrać jakąś fajną zbroję? Kilka razy miałem hełmy i 2 razy naramienniki, a tak to w kółko broń (z resztą głównie złomiasta) i konie (na które nie mam skilla).
  • 6
@ossadagowah: 1.w oknie ekwipunku na górze są strzałki klikając je przełączasz pomiędzy bohaterów (tak samo jest w umiejętnościach)
2.Moim zdaniem najlepiej walczyć z bandytami puki nie wbije się 50 renomy wtedy zwiększa się lvl klanu i można mieć już 45 woja
@ossadagowah możesz zaatakować jakąś mikro frakcję, od któregoś hotfixa nie przeszkadza to w dołączeniu do normalnej frakcji. Z 20 wojakami będzie raczej ciężko pokonać głównego dowódcę, ale jakichś jego przydupasow raczej dasz radę.
@ossadagowah: ja zrobilem tak:
- najpierw handel zeby troche kasy wiecej miec i gdzies ze 40 osob w oddziale
- dolaczylem do krolestwa
- poczekalem na wojne
- tu nie przyczilem ze mozna do armii dolaczac - polecam a tak to polowalem na wrogie jednostki i pladrowalem

- dobrze jest bic nie tyle lootersow co innych bandytow - w miare spoko leveluje to jednostki
@ossadagowah: przez całe early game sprzedałem jednego konia (turniejowy, bo była dobra cena a i tak nie miałem skilla), dzięki temu będziesz całkiem szybki nawet mając większą drużynę. Podszkolić ich trochę na bandytach, a potem dołącz do frakcji i czekaj na wojnę albo sam wypowiedz jakimś gołodupcom. Wtedy łupienie wiosek i walka ze słabymi lordami, jak się trochę podszkolisz to nawet jednostki do rekrutacji są dostępne na wyższym poziomie i już