Wpis z mikrobloga

@Bounty994: Bo to moralnie nie jest dobre.
Generalnie to jaką masz gwarancję, że jak Ty będziesz stara w podobnej sytuacji Ciebie tak nie potraktują?
Może zacząć w ogóle ludzi po wieku produkcyjnym eliminować?
Z finansowego punktu widzenia gdyby 80% starszych osób przestało pobierać ZUS i obciążać NFZ to by był mokry sen Vateusza i ekipy tyle rozdać swoim za chwilę Jojo Budziński przybijałby piątkę z Maduro.
@Bounty994: właśnie przez opiekę nad starszymi ludźmi ludzkość osiągnęła to co dzisiaj.
Jak już ktoś był stary i opadał z sił to zostawał w obozie i szkolił dzieci bo miał doświadczenie (kobiety opiekowały się dziećmi, uczyły szycia czy tam gotowania, mężczyźni uczyli ich technicznych rzeczy typu jak naprawiać narzędzia, jak oprawiać zwierzynę itp) Dzięki temu sprawni rodzice w sile wieku mogli się zająć polowaniem (mężczyźni) lub zbieractwem (kobiety). Jak ojciec umarł
@Bounty994: Uzyskałaś odpowiedz tych ludzi, od razu prywatne docinki w stylu, a jakbyś Ty się czuła gdyby umarła Twoja babcia, matka czy ciocia albo zobaczymy co będziesz myślała jak sama będziesz w tym wieku. Ten motłoch jak @Rumix24: @boczekmen: @MlodyDziadzioSpamer: widzi nic innego niż czubek swojego nosa, dopiero teraz w czasie tej pseudo "epidemii" zrozumiałem jacy ludzie są głupi. Przecież liczba zgonów w Polsce na koronawirusa to jest
@Bounty994: ja jestem za przymusowym zsyłaniem debili do januszexow za miskę ryżu. I cyk od razu miejsca pracy by się znalazły a tak są okupywane przez pociotki, znajomych z imprezy i innych. To tak ja już mówimy o dzieleniu ludzi. Kurna z mojej klasy w gimbazie to by 80% ludzi tak pracowało. Dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cukrowyburakatakuje: zapytałem co by było gdyby. Skąd wiesz jakie mogę mieć zdanie na temat gospodarki i kryzysu. Wyjadę z moralnością, gdyż jest to wpisane w naszą naturę. Jeden profesor na wykładach fajnie to zobrazował. Łatwo się mówi o wysokich karach, karach śmierci i dożywocia dopóki to ciebie jakkolwiek nie dotyczy. :) A i iks de na koniec
bo każdy rozsądny człowiek rozumie, że kiedyś to on będzie tym słabym. Więc jeśli przeczuwa, że to on miałby być w takiej sytuacji, to stwierdzi że #!$%@? system i nie chce być jego częścią, bo potem system go wyrzuci na śmietnik. I tak rozpadają się społeczeństwa, bo nikt w nic już nie wierzy.
@Bounty994: