Wpis z mikrobloga

#gotujzwykopem

zdradze Wam sekret i cos egzotycznego, a mianowicie swietny napoj ktory mozna zrobic w domu samemu, do goracej wody wrzucamy 3 laski cynamonu oraz slodzimy to wszystko wedlug upodobania, potem najlepiej do zamrazarki az sie zamrozi np do butelki 1,5 litrowej, bo na jeden litr czy poltora litra okolo 3 lasek cynamonu, oczywiscie mozna wiecej lub mniej w zaleznosci od gustu, ale cukrem tez sie to kontroluje, bo im wiecej cukru tym bardziej czuc smak cynamonu, gdy sie zamrozi, zostawiamy az troche sie rozmrozi i serwujemy nasz zimna orzezwiajaca wode cynamonowa, naprawde dopre polecam sprobowac :)
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Shaki: najpierw spróbuj a potem skomentuj moze czy dobre :P ja tez podchodzilem sceptycznie ale odziwo mi bardzo zaskakiwało i to jest najlepsze co jest na upalne lato. A więc co mowie ;P
  • Odpowiedz
@porque: Nie może być dobre skoro jest z cynamonem, cynamon to największa zbrodnia na sztuce kulinarnej popełniona przez cały okres istnienia ludzkości ;_;
  • Odpowiedz
@Shaki: No Ty pewnie codziennie jesz krwistego stejka, albo homara, a na przystawkę kawiorem się delektujesz, skoro rzygłeś po ryżu z jabłkami.
  • Odpowiedz
No Ty pewnie codziennie jesz krwistego stejka, albo homara, a na przystawkę kawiorem się delektujesz, skoro rzygłeś po ryżu z jabłkami.


@shymon: No dla mnie np. obiad bez mięsa to nie obiad. Ewentualnie zupa moze być bez mięsa, ale to też wtedy nie jest w pełni sycąca zupa.

A Homarów nie je się na obiad, tylko podaje się na ekskluzywne KOLACJE.
  • Odpowiedz