Wpis z mikrobloga

Pytanie i narzekanie :)

Czy jest dobry mod polepszający AI pod najnowszego patcha? Ostatnio niczego nie widziałem.

Teraz narzekanie.

-Jak trzeba #!$%@?ć algorytm, aby komputer cały czas jak debil trzymał armie na orbicie zamieszkałej planety kiedy lecą w jego stronę statki wroga. Przecież to jest tak durne, że Komorowski na krześle się chowa. Nie wygląda to na jakiś wyjebiście trudny algorytm. No do #!$%@? Pana. ()

-Komp zdecydowanie nie umie grać kiedy przejmujemy po zdobyciu stacji (i ewentualnie planety) od razu układ - sytuacja bez roszczeń. U mnie AI z podobną siłą floty trzymał ją w układzie ze stolicą. Zająłem mu wszystko inne kończąc wojnę i zostawiając ten jego wypierdek. Szkoda moich sił (wczesna rozgrywka).
Już nie wspomnę, że dużo wcześniej już miałem z nim wojnę. Zamiast zbudować stacje obronne i się ufortyfikować to ten dekl zrobił je sobie w środku Państwa ()

-Jeszcze na starej wersji z problemami z administracją robiłem wasali, aby obniżyć negatywne skutki. Debilne AI wystawiło prawie wszystkie popy na rynek niewolników niszcząc funkcjonujące sektory. Innym razem (już po patchu) zająłem planety komputera w późnej fazie gry. Grał robotami. Chyba z 20 roboto bez pracy, 4 miejsca wolne na budynki i możliwość jeszcze budowanie dzielnic. WTF? (_ )

Wyrzygałem i od razu lepiej na żołądku ()

#pytanieinarzeanie #stellaris #paradox #strategia #gry #grykomputerowe
  • 7
  • Odpowiedz
Czy jest dobry mod polepszający AI pod najnowszego patcha? Ostatnio niczego nie widziałem.


@MajoZZ: Glavius? Glaviusa to nawet deweloperzy docenili i część algorytmów wrzucili w nowego patcha chyba.
  • Odpowiedz
@MajoZZ: Nie wiem czy wojenna si nie jest gorsza. W poprzedniej wojnie wróg stwierdził że zamiast bronić swoich granic wyśle całą flotę najdalej ode mnie jak się da i da sobie zająć każdą planetę.
  • Odpowiedz
Dalej mam na to tak samo wywalone jak wcześniej.


@MajoZZ: Sam fakt że wspominasz o tym kłamstwie na tagu o grze i traktujesz to jako prawdę nie pozwala traktować cię poważnie. A oczekujesz poważnych odpowiedzi.
  • Odpowiedz