Wpis z mikrobloga

Zakaz wchodzenia do miejskich lasów obowiązuje od dzisiaj. Zarządzający tymi terenami Zakład Usług Komunalnych tak uzasadnia tę decyzję: "W związku z zagrożeniem epidemiologicznym związanym z wirusem COVID-19".


To już podchodzi pod jakąś paranoję XD No tak, przecież wiadomo, że drzewo jest nosicielem koronawirusa. Ha tfu #szczecin
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oba-manigger: Też uważam, że bezsensowny zakaz ale też wina ludzi pozwoli im się na jedno to wykorzystują na maxa i tak bedzie. Przeciez swoich gowniakow nie potrafili utrzymac w domu tylko wychodzili po 6-8 osob po calym osiedlu chodzili chlali to teraz zrobili zakaz i placz :P Z lasem to samo sam wychodzile mzeby troche sie poruszac bo w domu ciezko wytrzymac tzn mieszkaniu bo majac dom to spoko ale
  • Odpowiedz
@kielbasa_z_cebula: ale w lasach były pustki, serio. Ludzie gromadzili się co najwyżej na obrzeżach i popularnych punktach, ale wystarczyło wjechać w głąb Bukowej czy Wkrzańskiej i żywego ducha nie spotkałeś.

Ok, pewnie przez te debilne obostrzenia wprowadzone niedawno teraz mogłoby być tych ludzi więcej, ale jestem w stanie się założyć, że nie na tyle dużo by mówić o masowych zgromadzeniach zagrażających zdrowiu.

Jak dla mnie to PiS po prostu sprawdza
  • Odpowiedz
@Krupier: no ja pisze z perspektywy mojego miasta . najlepsze jest to w tych zakazach ze niby tez chca chronic seniorow a seniorzy maja to najbardziej w dupie. Przeciez 80% na ulicach teraz to seniorzy XD i to nie 2m obok siebie tylko scisk na targach itp XD
  • Odpowiedz
@Krupier: Brakuje jeszcze tego, by drzewa od siebie 2m stały, bo jak wiadomo, drzewo jest najgroźniejszym nosicielem koronawirusa xD
Byłem tydzień temu w lesie Arkońskim - to fakt, było więcej ludzi niż zwykle, i to o wiele, ale na głównych szlakach np. na wieże Quistorpa czy na Syrenie Stawy. Ale wystarczyło wyjechać do Wkrzańskiej i już było ludzi tyle co zawsze, czyli jakieś 5-10 osób na godzinę xD
  • Odpowiedz
@oba-manigger: ale mnie #!$%@? takie "wystarczyło tylko wyjechać dalej" XD no spoko, Ty to możesz rozumieć, ale 90% społeczeństwa ma zerowa odpowiedzialność zbiorową i nie rozumie i stąd te zakazy xd nikomu nic się nie stanie jak posiedzi 2 miesiące na dupie xd
  • Odpowiedz
@Lefty: Jak się jest przegrywem to można posiedzieć 2 miesiące na dupie xD Ale niektórzy też mają inne potrzeby niż zrobienie zapasów w postaci 10kg makaronu. Wyjście na spacer do lasu przynajmniej daje możliwość zapomnienia na chociaż chwilę o tym wirusie, bo oglądanie teraz telewizji czy scrollowanie wiadomości powoduje, że idzie dostać jebla.
  • Odpowiedz
Wirusem COVID-19? XD To akurat choroba układu oddechowego która jest spowodowana zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 xD
Kilka razy juz widziałem jakieś oficjalne pisma z tym błędem.
  • Odpowiedz
@oba-manigger: ale to właśnie o to chodzi, że #!$%@? z tymi potrzebami teraz, bo nie one są najważniejsze xd też bym sobie gdzieś wyszedł, ale w momencie kiedy są dwie opcje - wyjść, bo słoneczko hehe zaczynamy sezon vs siedzieć na dupie, żeby nie zwiększać szansy na złapanie i ewentualne rozsianie dalej tego ścierwa no to wybór jest prosty xd szkoda, że nie dla wszystkich ¯\_(ツ)_/¯ a jak w domu
  • Odpowiedz
@Lefty: "Będzie was PiS ruchał w dupę, będzie was PiS #!$%@? dymał tak, jak was Platofrma nie dymała. Ta #!$%@?, ten mały karakan, #!$%@? Kaczyński śmieć, zniszczy was." Jak widać kolega nie ma z tym problemu i nawet jest chętny na dwa miesiące.
  • Odpowiedz
@Lefty: Ja akurat dostaję #!$%@? w domu, układałem już drugi czy trzeci dzień kapsle i już nie mogłem usiedzieć na dupie, bo potrzebuję chociaż trochę ruchu. Wyszedłem sobie do lasu, z żadnymi ludźmi się nie spotykałem, drzew nie dotykałem. I co? Już zaraziłem 10 czy 20 osób? Wydaje mi się, że nie xD Nie popadajmy już w jakąś paranoję.
  • Odpowiedz
I co? Już zaraziłem 10 czy 20 osób?


@oba-manigger: Jeśli dotykałeś klamki to już jesteś przestępcą.

A zakaz wprowadzili z prostego powodu. Ludzie przesiadywali na polanach i robili ogniska/grille. Zakaz wstępu do lasów debilny oczywiście bo nie da się go wyegzekowawać. Można było zostawić jak jest i po prostu ograniczyć przesiadywanie rekreacyjne.
  • Odpowiedz
@BurmistrzKosmosu: nom pandemia nie istnieje i te wszystkie zakazy weszły tylko i wyłącznie dlatego, żeby pis miał nad nami kontrole całkowitą ;> #!$%@?ć pis, ale bez foliarstwa pls
@oba-manigger: ale czy Ty jesteś pępkiem świata?xd Ty mogłeś nie zarazić, ale 500 osób pomyśli tak samo "ja tylko wyjdę na chwilę, bo już nie mogę usiedzieć" i będzie #!$%@? xd czego nie rozumiesz xd
  • Odpowiedz